Департамент спорту вищих досягнень Державної служби молоді та спорту України. Федерація спортивного орієнтування України.

Управління у справах молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації. Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Цюрупинської райдержадміністрації.

Федерація спортивного орієнтування Херсонської області. Цюрупинська ДЮСШ.

Кубок України 3 етап (ІІІ ранг)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМАНДНИЙ ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ
ЗМАГАНЬ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧУ серед юніорів (IV ранг)

1) 18.04.2013 р. Естафета в заданому напрямку м. Цюрупинськ

2) 19.04.2013 р. Довга дистанція в заданому напрямку с.Стара Збур'ївка

3) 20.04.2013 р. Середня дистанція в заданому напрямку с. Пролетарка

4) 21.04.2013 р. Спринт в заданому напрямку м. Цюрупинськ


п/п

Команда

18.04.2013

19.04.2013

20.04.2013

21.04.2013

СУМА

Міс-
це

 

1

Херсонська

285

240

260

268

1053

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Паляниця Станіслав

32 Ч18

35 Ч16

26 Ч16

35 Ч16

128

 

 

2

 

Філіпенко Юлія

32 Ж16

20 Ж16

26 Ж16

30 Ж16

108

 

 

 

 

 

3

 

Коваленко Глеб

32 Ч18

19 Ч18

26 Ч18

26 Ч18

103

 

 

 

 

 

4

 

Пулінець Анастасія

32 Ж16

23 Ж16

25 Ж16

21 Ж16

101

 

 

 

 

 

5

 

Коваленко Анна

32 Ж16

21 Ж16

22 Ж16

24 Ж16

99

 

 

 

 

 

6

 

Поварчук Альона

20 Ж16

22 Ж16

20 Ж16

18 Ж16

80

 

 

 

 

 

7

 

Писарчук Тетяна

 

28 Ж20

26 Ж20

22 Ж20

76

 

 

 

 

 

8

 

Пикулин Слава

32 Ч18

 

24 Ч18

16 Ч18

72

 

 

 

 

 

9

 

Кобець Юлія

 

 

35 Ж18

35 Ж18

70

 

 

 

 

 

10

 

Світлий Владислав

11 Ч18

22 Ч18

10 Ч18

15 Ч18

58

 

 

 

 

 

11

 

Луцюк Христина

20 Ж16

11 Ж16

12 Ж16

12 Ж16

55

 

 

 

 

 

12

 

Грай Вікторія

20 Ж16

18 Ж14

 

 

38

 

 

 

 

 

13

 

Попков Олексій

11 Ч18

13 Ч18

8 Ч18

 

32

 

 

 

 

 

14

 

Бунін Сергій

11 Ч18

8 Ч18

 

 

19

 

 

 

 

 

15

 

Кобець Микола

 

 

 

14 Ч20

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

АР Крим1

273

257

234

260

1024

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Асмолов Олександр

32 Ч20

35 Ч18

35 Ч18

35 Ч18

137

 

 

2

 

Селезньов Володимир

32 Ч20

28 Ч20

25 Ч20

26 Ч20

111

 

 

 

 

 

3

 

Бараннік Кирилл

32 Ч16

20 Ч16

22 Ч16

30 Ч16

104

 

 

 

 

 

4

 

Єрмаков Руслан

32 Ч16

32 Ч16

10 Ч16

28 Ч16

102

 

 

 

 

 

5

 

Годлевський Євгеній

32 Ч16

26 Ч16

17 Ч16

20 Ч16

95

 

 

 

 

 

6

 

Хохлова Татьяна

5 Ч18

32 Ж18

28 Ж18

28 Ж18

93

 

 

 

 

 

7

 

Звягін Микита

22 Ч14

25 Ч14

22 Ч14

18 Ч14

87

 

 

 

 

 

8

 

Хасанов Артем

32 Ч20

17 Ч20

17 Ч20

15 Ч20

81

 

 

 

 

 

9

 

Селезньов Константін

22 Ч14

20 Ч14

18 Ч14

20 Ч14

80

 

 

 

 

 

10

 

Тряпіцин Анатолій

5 Ч18

9 Ч16

20 Ч16

25 Ч16

59

 

 

 

 

 

11

 

Аксьонова Наталія

 

12 Ж16

19 Ж16

13 Ж16

44

 

 

 

 

 

12

 

Радіонов Дмитро

22 Ч14

 

 

 

22

 

 

 

 

 

13

 

Аксьонов Кирило

5 Ч18

 

1 Ч18

2 Ч18

8

 

 

 

 

 

14

 

Плешанова Катерина

 

1 Ж14

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Київська

212

268

274

242

996

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Тимощук Тетяна

27 Ж16

28 Ж16

32 Ж16

25 Ж16

112

 

 

2

 

Бишевець Олексій

 

35 Ч20

35 Ч20

35 Ч20

105

 

 

 

 

 

3

 

Анопко Нікіта

23 Ч16

28 Ч16

21 Ч16

23 Ч16

95

 

 

 

 

 

4

 

Тимощук Марія

27 Ж16

26 Ж16

21 Ж16

20 Ж16

94

 

 

 

 

 

5

 

Гичко Віталій

 

32 Ч18

32 Ч18

30 Ч18

94

 

 

 

 

 

6

 

Куцан Дмитро

23 Ч16

24 Ч16

35 Ч16

6 Ч16

88

 

 

 

 

 

7

 

Козицький Жан

14 Ч18

21 Ч18

21 Ч18

25 Ч18

81

 

 

 

 

 

8

 

Якуба Тетяна

27 Ж16

12 Ж14

20 Ж14

18 Ж14

77

 

 

 

 

 

9

 

Рябокінь Микола

14 Ч18

16 Ч14

16 Ч14

22 Ч14

68

 

 

 

 

 

10

 

Могуренко Віктoр

23 Ч16

19 Ч16

 

14 Ч16

56

 

 

 

 

 

11

 

Кухельний Владислав

10 Ч12

14 Ч12

18 Ч12

 

42

 

 

 

 

 

12

 

Трохимчук Юлія

10 Ч12

 

11 Ж12

14 Ж12

35

 

 

 

 

 

13

 

Войтанік Денис

 

13 Ч14

12 Ч14

 

25

 

 

 

 

 

14

 

Матяш Вячеслав

14 Ч18

 

 

10 Ч16

24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Дніпропетровська

216

249

212

250

927

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Русенчик Владислав

27 Ч20

26 Ч18

28 Ч18

30 Ч18

111

 

 

2

 

Кравчук Юлія

23 Ж20

25 Ж20

22 Ж20

24 Ж20

94

 

 

 

 

 

3

 

Ключников Дмитро

27 Ч20

25 Ч20

22 Ч20

18 Ч20

92

 

 

 

 

 

4

 

Ткачук Олександр

 

30 Ч18

30 Ч18

32 Ч18

92

 

 

 

 

 

5

 

Кузнєцова Ніна

23 Ж20

22 Ж18

24 Ж18

22 Ж18

91

 

 

 

 

 

6

 

Ткачук Вікторія

23 Ж20

23 Ж20

21 Ж20

21 Ж20

88

 

 

 

 

 

7

 

Кучер Анастасія

22 Ж14

25 Ж14

18 Ж14

15 Ж14

80

 

 

 

 

 

8

 

Пасічник Олександр

27 Ч20

15 Ч16

13 Ч16

12 Ч16

67

 

 

 

 

 

9

 

Слободчикова Марія

22 Ж14

16 Ж14

11 Ж14

13 Ж14

62

 

 

 

 

 

10

 

Ожогіна Ольга

22 Ж14

11 Ж14

9 Ж14

14 Ж14

56

 

 

 

 

 

11

 

Жулей Марія

 

17 Ж16

 

32 Ж16

49

 

 

 

 

 

12

 

Табунець Анастасія

 

14 Ж16

14 Ж16

17 Ж16

45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Сумська

246

221

214

234

915

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Постельняк Олена

32 Ж20

35 Ж18

32 Ж18

30 Ж18

129

 

 

2

 

Москаленко Дар’я

32 Ж20

28 Ж18

30 Ж18

32 Ж18

122

 

 

 

 

 

3

 

Карпенко Юлія

32 Ж20

35 Ж20

25 Ж20

28 Ж20

120

 

 

 

 

 

4

 

Прокопенко Максим

23 Ч18

30 Ч16

30 Ч16

32 Ч16

115

 

 

 

 

 

5

 

Савченко Олексій

17 Ч20

14 Ч20

16 Ч20

20 Ч20

67

 

 

 

 

 

6

 

Качан Владислав

23 Ч18

6 Ч18

18 Ч18

20 Ч18

67

 

 

 

 

 

7

 

Винниченко Михайло

23 Ч18

17 Ч18

13 Ч18

14 Ч18

67

 

 

 

 

 

8

 

Коробов Артем

17 Ч20

12 Ч20

20 Ч20

 

49

 

 

 

 

 

9

 

Сердюк Юрій

 

18 Ч14

14 Ч14

16 Ч14

48

 

 

 

 

 

10

 

Симанін Даніїл

17 Ч20

9 Ч18

7 Ч18

9 Ч18

42

 

 

 

 

 

11

 

Болгов Дмитро

10 Ч14

11 Ч14

2 Ч14

15 Ч14

38

 

 

 

 

 

12

 

Бицак Юрий

10 Ч14

6 Ч12

7 Ч12

 

23

 

 

 

 

 

13

 

Кірічок Владислав

 

 

 

18 Ч16

18

 

 

 

 

 

14

 

Петін Олександр

10 Ч14

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Луганська

258

222

228

183

891

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Кримцева Аліна

32 Ж18

30 Ж18

25 Ж18

26 Ж18

113

 

 

2

 

Єфіменко Ігор

27 Ч18

23 Ч16

32 Ч16

26 Ч16

108

 

 

 

 

 

3

 

Котляр Поліна

32 Ж18

22 Ж14

25 Ж14

25 Ж14

104

 

 

 

 

 

4

 

Рябчук Костянтин

27 Ч18

28 Ч18

25 Ч18

18 Ч18

98

 

 

 

 

 

5

 

Гуделайтис Анна

32 Ж18

18 Ж16

18 Ж16

16 Ж16

84

 

 

 

 

 

6

 

Міхлюк Віктор

27 Ч18

20 Ч18

16 Ч18

10 Ч18

73

 

 

 

 

 

7

 

Коновалов Олексій

 

22 Ч12

22 Ч12

18 Ч12

62

 

 

 

 

 

8

 

Попсуй Роман

17 Ч16

 

25 Ч14

13 Ч14

55

 

 

 

 

 

9

 

Лопатенко Анна

10 Ж14

16 Ж12

14 Ж12

13 Ж12

53

 

 

 

 

 

10

 

Поздняков Олексій

17 Ч16

11 Ч16

15 Ч16

 

43

 

 

 

 

 

11

 

Грабовська Дарья

10 Ж14

15 Ж14

6 Ж14

8 Ж14

39

 

 

 

 

 

12

 

Леонтьев Влад

17 Ч16

8 Ч16

5 Ч16

5 Ч16

35

 

 

 

 

 

13

 

Колеснікова Анастасія

10 Ж14

 

 

 

10

 

 

 

 

 

14

 

Циба Олег

 

9 Ч14

 

 

9

 

 

 

 

 

15

 

Бугаєвський Владислав

 

 

 

5 Ч12

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Черкаська

243

207

223

173

846

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Фесенко Аліна

27 Ж20

26 Ж20

28 Ж20

25 Ж20

106

 

 

2

 

Ткаченко Анжела

27 Ж20

25 Ж16

28 Ж16

23 Ж16

103

 

 

 

 

 

3

 

Москаленко Віталіна

27 Ж20

24 Ж20

24 Ж20

23 Ж20

98

 

 

 

 

 

4

 

Позняховська Вікторія

17 Ж12

22 Ж12

25 Ж12

20 Ж12

84

 

 

 

 

 

5

 

Оберемко Дмитро

20 Ч16

21 Ч16

12 Ч16

21 Ч16

74

 

 

 

 

 

6

 

Миронюк Аліна

17 Ж12

13 Ж12

22 Ж12

10 Ж12

62

 

 

 

 

 

7

 

Сухецький Іван

20 Ч16

22 Ч14

15 Ч14

4 Ч14

61

 

 

 

 

 

8

 

Зачешигрива Богдан

17 Ч14

14 Ч14

13 Ч14

8 Ч14

52

 

 

 

 

 

9

 

Петрович Вадим

17 Ч14

12 Ч14

11 Ч14

10 Ч14

50

 

 

 

 

 

10

 

Погребець Данил

 

10 Ч12

20 Ч12

9 Ч12

39

 

 

 

 

 

11

 

Посипайко Юрій

20 Ч16

 

 

9 Ч16

29

 

 

 

 

 

12

 

Зелена Анастасія

17 Ж12

9 Ж12

 

 

26

 

 

 

 

 

13

 

Папуша Катерина

 

 

13 Ж14

11 Ж14

24

 

 

 

 

 

14

 

Атамась Дарина

 

9 Ж14

12 Ж14

 

21

 

 

 

 

 

15

 

Царенко Володимир

17 Ч14

 

 

 

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Миколаївська

252

181

213

186

832

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Андросова Тетяна

27 Ж18

35 Ж16

35 Ж16

26 Ж16

123

 

 

2

 

Вирва Олексій

27 Ч16

25 Ч16

24 Ч16

22 Ч16

98

 

 

 

 

 

3

 

Побережець Інна

27 Ж18

23 Ж18

22 Ж18

24 Ж18

96

 

 

 

 

 

4

 

Бесараб Євген

27 Ч16

17 Ч16

25 Ч16

24 Ч16

93

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

Бабчук Ростислав

17 Ч12

20 Ч12

25 Ч12

25 Ч12

87

 

 

6

 

Карабіненко Дарья

27 Ж18

16 Ж16

17 Ж16

14 Ж16

74

 

 

 

 

 

7

 

Паталашко Павло

17 Ч12

18 Ч12

11 Ч12

10 Ч12

56

 

 

 

 

 

8

 

Блануца Дмитро

27 Ч16

 

10 Ч16

19 Ч16

56

 

 

 

 

 

9

 

Волков Дмитро

 

10 Ч16

28 Ч16

8 Ч16

46

 

 

 

 

 

10

 

Лужанський Влад

13 Ч14

8 Ч14

3 Ч14

7 Ч14

31

 

 

 

 

 

11

 

Спориш Дарья

17 Ч12

 

 

6 Ж12

23

 

 

 

 

 

12

 

Шаповалов Олександр

13 Ч14

 

5 Ч14

 

18

 

 

 

 

 

13

 

Габлюк Євген

 

9 Ч12

8 Ч12

 

17

 

 

 

 

 

14

 

Джус Вячеслав

13 Ч14

 

 

1 Ч14

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Полтавська-1

213

194

223

184

814

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Стеценко Анастасія

23 Ж18

24 Ж18

23 Ж18

18 Ж18

88

 

 

2

 

Тур Марина

23 Ж18

20 Ж18

19 Ж18

19 Ж18

81

 

 

 

 

 

3

 

Симоненко Сергій

17 Ч18

23 Ч18

23 Ч18

18 Ч18

81

 

 

 

 

 

4

 

Матяш Ірина

17 Ж20

21 Ж20

20 Ж20

19 Ж20

77

 

 

 

 

 

5

 

Корнієнко Дарія

17 Ж20

21 Ж18

21 Ж18

17 Ж18

76

 

 

 

 

 

6

 

Рогатньов Олександр

 

19 Ч20

21 Ч20

23 Ч20

63

 

 

 

 

 

7

 

Слюсар Володимир

14 Ч16

19 Ч16

23 Ч16

7 Ч16

63

 

 

 

 

 

8

 

Падалка Дмитро

17 Ч18

10 Ч18

22 Ч18

12 Ч18

61

 

 

 

 

 

9

 

Крутій Марина

17 Ж20

 

18 Ж18

20 Ж18

55

 

 

 

 

 

10

 

Тур Катерина

23 Ж18

14 Ж14

8 Ж14

7 Ж14

52

 

 

 

 

 

11

 

Кочерга Владислав

17 Ч18

12 Ч18

 

 

29

 

 

 

 

 

12

 

Сокол Тетяна

 

 

15 Ж16

11 Ж16

26

 

 

 

 

 

13

 

Теліпко Маргарита

 

 

10 Ж14

13 Ж14

23

 

 

 

 

 

14

 

Пицун Іван

14 Ч16

7 Ч16

 

 

21

 

 

 

 

 

15

 

Десятник Олександр

14 Ч16

4 Ч16

 

 

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

Харківська

195

210

207

198

810

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Андросович Ганна

20 Ч20

30 Ж20

30 Ж20

26 Ж20

106

 

 

2

 

Петровець Микола

23 Ч20

21 Ч20

19 Ч20

25 Ч20

88

 

 

 

 

 

3

 

Суркова Поліна

17 Ж14

20 Ж12

20 Ж12

18 Ж12

75

 

 

 

 

 

4

 

Гоєнко Марія

17 Ж14

20 Ж14

16 Ж14

20 Ж14

73

 

 

 

 

 

5

 

Віннік Дмитро

23 Ч20

16 Ч20

12 Ч20

16 Ч20

67

 

 

 

 

 

6

 

Половинко Андрій

 

22 Ч20

24 Ч20

21 Ч20

67

 

 

 

 

 

7

 

Ходаш Ігор

23 Ч20

13 Ч20

13 Ч20

17 Ч20

66

 

 

 

 

 

8

 

Льон Олександр

20 Ч20

18 Ч20

14 Ч20

12 Ч20

64

 

 

 

 

 

9

 

Коновалова Анна

17 Ж14

13 Ж14

14 Ж14

9 Ж14

53

 

 

 

 

 

10

 

Данькова Алена

 

14 Ж12

16 Ж12

16 Ж12

46

 

 

 

 

 

11

 

Федотов Илья

5 Ч16

15 Ч14

 

12 Ч14

32

 

 

 

 

 

12

 

Діденко Руслан

20 Ч20

 

 

6 Ч18

26

 

 

 

 

 

13

 

Перепелиця Роман

 

8 Ч12

13 Ч12

 

21

 

 

 

 

 

14

 

Наточій Сергій

5 Ч16

 

16 Ч16

 

21

 

 

 

 

 

15

 

Снурніков Дмитро

5 Ч16

 

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Вінницька

204

153

151

205

713

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Захарова Поліна

20 Ж20

19 Ж20

32 Ж20

30 Ж20

101

 

 

2

 

Басюк Анастасія

17 Ж16

30 Ж16

24 Ж16

28 Ж16

99

 

 

 

 

 

3

 

Соколовська Марія

20 Ж20

20 Ж20

19 Ж20

20 Ж20

79

 

 

 

 

 

4

 

Козел Дмитро

20 Ч18

24 Ч18

12 Ч18

23 Ч18

79

 

 

 

 

 

5

 

Сидоренко Олена

17 Ж16

19 Ж16

13 Ж16

19 Ж16

68

 

 

 

 

 

6

 

Ковалінський Олександр

11 Ч16

16 Ч16

14 Ч16

15 Ч16

56

 

 

 

 

 

7

 

СімонишенРоман

20 Ч18

5 Ч18

17 Ч18

5 Ч18

47

 

 

 

 

 

8

 

Рачук Тарас

11 Ч16

13 Ч16

18 Ч16

3 Ч16

45

 

 

 

 

 

9

 

Шикир Владислав

11 Ч16

7 Ч14

 

14 Ч14

32

 

 

 

 

 

10

 

Бездітний Володимир

 

 

 

28 Ч20

28

 

 

 

 

 

11

 

Дзема Катерина

20 Ж20

 

 

 

20

 

 

 

 

 

12

 

Нагорнюк Сергій

20 Ч18

 

 

 

20

 

 

 

 

 

13

 

Аліева Віолета

17 Ж16

 

1 Ж14

 

18

 

 

 

 

 

14

 

Кучерук Олександр

 

 

 

15 Ч12

15

 

 

 

 

 

15

 

Брус Настя

 

 

1 Ж12

5 Ж12

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Херсонська-2

147

113

121

154

535

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Цивильская Фея

22 Ж12

25 Ж12

18 Ж12

22 Ж12

87

 

 

2

 

Мізернюк Софія

22 Ж12

18 Ж12

15 Ж12

15 Ж12

70

 

 

 

 

 

3

 

Кірносовська Вікторія

13 Ж14

10 Ж12

12 Ж12

25 Ж12

60

 

 

 

 

 

4

 

Кобець Світлана

13 Ж14

 

22 Ж14

22 Ж14

57

 

 

 

 

 

5

 

Ракша Юля

22 Ж12

12 Ж12

4 Ж12

11 Ж12

49

 

 

 

 

 

6

 

Савченко Тетяна

13 Ж14

4 Ж14

15 Ж14

16 Ж14

48

 

 

 

 

 

7

 

Грязев Богдан

7 Ч12

13 Ч12

14 Ч12

8 Ч12

42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Книга Іван

7 Ч14

10 Ч14

10 Ч14

11 Ч14

38

 

 

9

 

Гаркуша Женя

 

14 Ч16

 

16 Ч16

30

 

 

 

 

 

10

 

Прохода Денис

7 Ч14

3 Ч14

6 Ч14

6 Ч14

22

 

 

 

 

 

11

 

Данилін Валерій

7 Ч12

 

5 Ч12

2 Ч12

14

 

 

 

 

 

12

 

Сказик Иван

7 Ч12

4 Ч12

 

 

11

 

 

 

 

 

13

 

Пискунов Кирил

7 Ч14

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Чернігівська

186

107

86

104

483

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Ворчило Олена

23 Ж16

24 Ж16

23 Ж16

22 Ж16

92

 

 

2

 

Трохименко Микита

22 Ч12

25 Ч12

16 Ч12

20 Ч12

83

 

 

 

 

 

3

 

Мельник Олексій

22 Ч12

16 Ч12

2 Ч12

16 Ч12

56

 

 

 

 

 

4

 

Борисенко Аннa

13 Ж12

15 Ж12

13 Ж12

13 Ж12

54

 

 

 

 

 

5

 

Сапсай Таісія

23 Ж16

8 Ж14

3 Ж14

3 Ж14

37

 

 

 

 

 

6

 

Ковальов Максим

22 Ч12

 

 

11 Ч12

33

 

 

 

 

 

7

 

Денисенко Яна

 

13 Ж16

16 Ж16

 

29

 

 

 

 

 

8

 

Криволап Кароліна

13 Ж12

5 Ж12

8 Ж12

1 Ж12

27

 

 

 

 

 

9

 

Мошко Анна

23 Ж16

 

 

2 Ж14

25

 

 

 

 

 

10

 

Акастьолова Валерія

13 Ж12

1 Ж12

2 Ж12

7 Ж12

23

 

 

 

 

 

11

 

Барковський Микита

4 Ч14

 

 

9 Ч14

13

 

 

 

 

 

12

 

Соломко Ігор

4 Ч14

 

 

 

4

 

 

 

 

 

13

 

Кондратьєв Андрій

4 Ч14

 

 

 

4

 

 

 

 

 

14

 

Сахно Ярослав

 

 

3 Ч16

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Івано-Франківська

 

130

138

149

417

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Поліщук Леся

 

32 Ж16

30 Ж16

35 Ж16

97

 

 

2

 

Поліщук Марія

 

22 Ж20

35 Ж20

35 Ж20

92

 

 

 

 

 

3

 

Моспан Сергій

 

32 Ч20

28 Ч20

30 Ч20

90

 

 

 

 

 

4

 

Бобик Ілона

 

26 Ж18

26 Ж18

25 Ж18

77

 

 

 

 

 

5

 

Ковбасюк Микола

 

18 Ч18

19 Ч18

24 Ч18

61

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

м. Київ

3

116

96

109

324

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Бойко Марія

 

35 Ж20

23 Ж20

32 Ж20

90

 

 

2

 

Коваль Денис

 

24 Ч20

26 Ч20

32 Ч20

82

 

 

 

 

 

3

 

Афанасьев Михаил

 

25 Ч18

14 Ч18

22 Ч18

61

 

 

 

 

 

4

 

Шелудько Валерий

 

22 Ч16

19 Ч16

11 Ч16

52

 

 

 

 

 

5

 

Мерзлікіна Анна

 

6 Ж14

7 Ж14

5 Ж14

18

 

 

 

 

 

6

 

Качур Данил

 

4 Ч18

4 Ч18

3 Ч18

11

 

 

 

 

 

7

 

Ликов Олександр

 

 

3 Ч18

4 Ч18

7

 

 

 

 

 

8

 

Растєряєв Єгор

1 Ч14

 

 

 

1

 

 

 

 

 

9

 

Кочубєй Олексій

1 Ч14

 

 

 

1

 

 

 

 

 

10

 

Демченко Дмитрий

1 Ч14

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

Львівська

66

78

71

87

302

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Бадан Юрій

14 Ч20

23 Ч20

18 Ч20

22 Ч20

77

 

 

2

 

Гошицький Володимир

14 Ч20

15 Ч18

20 Ч18

21 Ч18

70

 

 

 

 

 

3

 

Багрій Олег

14 Ч20

15 Ч20

15 Ч20

13 Ч20

57

 

 

 

 

 

4

 

Наугольник Ігор

8 Ч18

11 Ч18

9 Ч18

13 Ч18

41

 

 

 

 

 

5

 

Михалюк Богдан

8 Ч18

 

4 Ч16

17 Ч16

29

 

 

 

 

 

6

 

Михалюк Олег

8 Ч18

14 Ч18

5 Ч18

1 Ч18

28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

Одеська

 

64

64

47

175

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Герт Анастасія

 

25 Ж18

20 Ж18

23 Ж18

68

 

 

2

 

Сударєв Олексій

 

26 Ч20

32 Ч20

 

58

 

 

 

 

 

3

 

Колесник Вадим

 

11 Ч12

10 Ч12

14 Ч12

35

 

 

 

 

 

4

 

Піщурнікова Валерія

 

2 Ж14

2 Ж14

10 Ж14

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

Київська-2

43

38

29

41

151

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Теремецький Тимофій

4 Ч12

12 Ч12

6 Ч12

14 Ч12

36

 

 

2

 

Романенко Анастасія

7 Ж14

4 Ж12

10 Ж12

8 Ж12

29

 

 

 

 

 

3

 

Уманець Марина

7 Ж14

7 Ж14

5 Ж14

6 Ж14

25

 

 

 

 

 

4

 

Ковшацька Яна

7 Ж14

10 Ж14

4 Ж14

 

21

 

 

 

 

 

5

 

Мучак Олег

4 Ч12

 

4 Ч12

12 Ч12

20

 

 

 

 

 

6

 

Мучак Богдана

10 Ч12

 

 

 

10

 

 

 

 

 

7

 

Онащук Дарья

 

5 Ж14

 

 

5

 

 

 

 

 

8

 

Татарніков Михайло

4 Ч12

 

 

1 Ч12

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

Херсонська-3

39

26

23

43

131

19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Нагорний Ілля

13 Ч12

15 Ч12

15 Ч12

22 Ч12

65

 

 

2

 

Борисенко Анна

13 Ч12

8 Ж12

5 Ж12

 

26

 

 

 

 

 

3

 

Черкесова Анна

 

 

 

21 Ж18

21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

Каченко Маша

13 Ч12

 

 

 

13

 

 

5

 

Рвачев Андрей

 

2 Ч12

3 Ч12

 

5

 

 

 

 

 

6

 

Принь Никита

 

1 Ч12

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

Сумська-2

 

20

31

40

91

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Матузка Степан

 

5 Ч14

20 Ч14

25 Ч14

50

 

 

2

 

Фулерова Арина

 

15 Ж16

11 Ж16

15 Ж16

41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

Черкаська-2

 

36

32

19

87

21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Гевел Владислав

 

30 Ч20

23 Ч20

19 Ч20

72

 

 

2

 

Сапсай Ольга

 

6 Ж12

9 Ж12

 

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22

Волинська

 

20

30

25

75

22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Мельник Тарас

 

20 Ч20

30 Ч20

25 Ч20

75

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

Хмельницька

6

16

17

20

59

23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Дiдишен Роман

2 Ч18

16 Ч18

15 Ч18

19 Ч18

52

 

 

2

 

Фурман Костя

2 Ч18

 

2 Ч18

 

4

 

 

 

 

 

3

 

Навроцький Ілля

2 Ч18

 

 

1 Ч16

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24

Полтавська-2

6

20

15

13

54

24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Желудов Костянтин

2 Ч16

12 Ч16

6 Ч16

13 Ч16

33

 

 

2

 

Мироненко Богдан

 

3 Ч12

9 Ч12

 

12

 

 

 

 

 

3

 

Прокопенко Олександр

2 Ч16

5 Ч16

 

 

7

 

 

 

 

 

4

 

Перхун Богдан

2 Ч16

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

Луганська2

 

14

13

11

38

25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Бєлякова Анастасія

 

7 Ж12

6 Ж12

9 Ж12

22

 

 

2

 

Брехова Аліна

 

2 Ж12

7 Ж12

2 Ж12

11

 

 

 

 

 

3

 

Лівадін Станислав

 

5 Ч12

 

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26

Харківська-2

 

1

12

12

25

26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

Скомороха Максим

 

 

12 Ч12

4 Ч12

16

 

 

2

 

Комбаров Олександр

 

 

 

8 Ч12

8

 

 

 

 

 

3

 

Кузнєцов Ярослав

 

1 Ч14

 

 

1