Вторник, 17.07.2018
Это нАша база!
К Вашим услугам
▼ по категориям ▼
ФСО Полтавской обл. [33]
Соревнования [21]
Архив протоколов [13]
Документация ФСОУ [1]
ПО для соревнований [0]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Отделы » ОРИЕНТИРОВАНИЕ » Соревнования

24-28 июня 2017 г., Полтавская область

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ
ВІДКРИТИЙ ОСОБИСТИЙ ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ 
КУБОК ПАМ’ЯІ 2017
24-28.06.2017, смт Велика Багачка, Полтавська обл.

(оновлено 29.06.2017 - опубліковано всі протоколи)

Організатори:         
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА;
Лубенський міський дитячо-юнацький клуб спортивного орієнтування і туризму «Валтекс»;

Партнери:

  • Великобагачанська РДА
  • Великобагачанська селищна рада
  • Приватне підприємство «Білоцерківська агропромислова група»
  • Товариство дослідників України
  • Туристично-комерційне товариство з обмеженою відповідальністю «Схід»

Склад ГСК:
Головний суддя Семенюта Григорій        СНК    066 1638273
Головний секретар Куліш Василь           СНК    050 3017072
Директор змагань Калениченко Юрій        ІІ кат.
Служба дистанції Семенюта Сергій        І кат.
                             Остапенко Павло        І кат

Місце проведення: с. Мала Решетилівка, с. Затон Великобагачанський р-н Полтавська обл. 
Центр змагань: польовий табір поблизу смт Велика Багачка (див. схему розміщення). 
Програма
24 червня, субота. Заїзд учасників.
12:00 – 19:00 – мандатна комісія, центр змагань 
19:00 – нарада представників команд, центр змагань;

Протокол мандатної комісії     Довідка мандатної комісії  
25 червня, неділя.
08:45 – від’їзд замовленого транспорту до арени змагань на подовженій дистанції (с. Затон);
10:00 – початок змагань на подовженій дистанції;
13:00 – 14:00 – від’їзд замовленого транспорту до центру змагань;

Протоколи старту     Результати подовженої     Спліти  
26 червня, понеділок
08:45 – від’їзд замовленого транспорту до арени змагань на середній дистанції (с. Мала Решетилівка);
10:00 – початок змагань на середній дистанції;
12:30 – 13:30 – від’їзд замовленого транспорту до центру змагань;

Протоколи старту     Результати середньої     Спліти  
27 червня, вівторок
08:45 – від’їзд замовленого транспорту до арени змагань на довгій дистанції (с. Мала Решетилівка);
10:00 – початок змагань на довгій дистанції;
14:00 – 15:00 – від’їзд замовленого транспорту до центру змагань;

Протоколи старту     Результати довгої     Спліти  
28 червня, середа 
08:45 – від’їзд замовленого транспорту до арени змагань на короткій дистанції (с. Затон);
10:00 – початок змагань на короткій дистанції;
12:00 – 13:00 – від’їзд замовленого транспорту до центру змагань;
14:00 – нагородження переможців та призерів змагань (центр змагань);

Протоколи старту     Результати короткої     Спліти  

Зедений протокол змагань по сумі чотирьох видів     

Всі протоколи в форматі RAR скачати

Учасники
У змаганнях беруть участь спортсмени Полтавської області та інших регіонів України.
Вікові групи: Ч/Ж 12; 14; 16; 18; 20; 21; 35; 45; 55.

Бюлетень-3 дивитись/скачати 

Онлайн заявка (автор Сухарєв С.)  Важливо: карти будуть надруковані заздалегідь по кількості з он-лайн заявки, тому учасники, які попередньо не заявились, не зможуть прийняти участь в змаганнях із-за відсутності карт.

 

Категория: Соревнования | Добавил: Admin (05.05.2017)
Просмотров: 1387 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 3
1  
Добрый день! Подскажите карты в электронном виде можно посмотреть где-то?

0
2  
нет, в сети карты не опубликованы нигде, по крайней мере я лично этого не делал, но есть вариант - позвонить главному судье и может быть он вам скинет на почту в формате PDF  cool

3  
спасибо

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Портал DataMix
  • Copyright В.Кулиш © 2018 г.
    Сайт управляется системой uCoz