ПРОТОКОЛ СТАРТУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Надкоротка дистанція в заданому напрямку | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
03.07.2009 р., с. Хитці, Суддівський час 00:00.00 відповідає 10 год 00 хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ж12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 2,15 | км | 7 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Кухта Аліна | м. Лубни | ІІ-ю | 183 | 00:01.00 | № чипу: 1300632 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Котляр Полина | Луганська обл. | ІІ-ю | 137 | 00:02.00 | № чипу: 1300656 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 | Волкова Валя | м. Київ | ІІ-ю | 225 | 00:03.00 | № чипу: 1000431 | |||||||||||||||||||||||||||||
4 | Щербіна Аня | м. Лубни | ІІІ-ю | 184 | 00:04.00 | № чипу: 1300648 | |||||||||||||||||||||||||||||
5 | Угляй Олександра | Лубенський р-н | б/р ю | 162 | 00:05.00 | № чипу: 1300670 | |||||||||||||||||||||||||||||
Ж14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 2,79 | км | 10 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Щербова Альона | м. Лубни | ІІ | 178 | 00:09.00 | № чипу: 1300707 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Руднева Віка | м. Київ | І-ю | 228 | 00:10.00 | № чипу: 1000433 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 | Корнієнко Дарья | м. Лубни | ІІ | 179 | 00:11.00 | № чипу: 1300696 | |||||||||||||||||||||||||||||
4 | Гудим Анна | м. Київ | І-ю | 227 | 00:12.00 | № чипу: 1000432 | |||||||||||||||||||||||||||||
5 | Полуботько Світлана | м. Лубни | ІІ | 182 | 00:13.00 | № чипу: 1300634 | |||||||||||||||||||||||||||||
6 | Ханенко Вікторія | Лубенський р-н | б/р ю | 163 | 00:14.00 | № чипу: 1300684 | |||||||||||||||||||||||||||||
7 | Малих Яна | м. Лубни | ІІ | 180 | 00:15.00 | № чипу: 1300712 | |||||||||||||||||||||||||||||
8 | Крутій Марина | Лубенський р-н | ІІІ | 160 | 00:16.00 | № чипу: 1300676 | |||||||||||||||||||||||||||||
9 | Гейко Леся | м. Лубни | ІІІ | 181 | 00:17.00 | № чипу: 1300803 | |||||||||||||||||||||||||||||
Ж16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 3,18 | км | 12 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Матяш Ірина | м. Лубни | І | 175 | 00:18.00 | № чипу: 1300652 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Ж16 | Кіровоградська обл. | б/р | 232 | 00:19.00 | № чипу: 1300792 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 | Кучеренко Марія | Черкаська обл. | ІІІ | 114 | 00:20.00 | № чипу: 1300718 | |||||||||||||||||||||||||||||
4 | Колєснікова Настя | м. Лубни | І | 177 | 00:21.00 | № чипу: 1300798 | |||||||||||||||||||||||||||||
5 | Ботік Анна | м. Київ | І | 229 | 00:22.00 | № чипу: 1000435 | |||||||||||||||||||||||||||||
6 | Тимощук Вікторія | Київська обл. | КМСУ | 216 | 00:23.00 | № чипу: 1007705 | |||||||||||||||||||||||||||||
7 | Гайдук Ольга | м. Лубни | І | 176 | 00:24.00 | № чипу: 1300711 | |||||||||||||||||||||||||||||
8 | Фокіна Таїсія | м. Київ | І | 226 | 00:25.00 | № чипу: 1000434 | |||||||||||||||||||||||||||||
Ж20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 3,66 | км | 14 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Данько Ія | Луганська обл. | КМСУ | 136 | 00:06.00 | № чипу: 1601743 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Опанасюк Анна | Черкаська обл. | І | 116 | 00:07.00 | № чипу: 1300708 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 | Пушкина Анастасия | Луганська обл. | І | 138 | 00:08.00 | № чипу: 1300683 | |||||||||||||||||||||||||||||
4 | Попко Ольга | м. Лубни | КМСУ | 174 | 00:09.00 | № чипу: 1300659 | |||||||||||||||||||||||||||||
5 | Котова Наталя | Луганська обл. | КМСУ | 135 | 00:10.00 | № чипу: 1300644 | |||||||||||||||||||||||||||||
1 |
Ж21А | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 3,46 | км | 13 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Щербатюк Наталія | Кіровоградська обл. | І | 217 | 00:14.00 | № чипу: 1300714 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Артемьюк Ольга | Луганська обл. | ІІ | 140 | 00:15.00 | № чипу: 1300687 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 | Цимбал Оксана | Кіровоградська обл. | І | 219 | 00:16.00 | № чипу: 1300699 | |||||||||||||||||||||||||||||
4 | Ольшанская Евгения | Дніпропетровська обл. | ІІІ | 132 | 00:17.00 | № чипу: 1302796 | |||||||||||||||||||||||||||||
5 | Доберчак Галина | Кіровоградська обл. | ІІ | 218 | 00:18.00 | № чипу: 1300643 | |||||||||||||||||||||||||||||
Ж21Е | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 3,66 | км | 14 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Доценко Елена | м. Київ | МСУ | 141 | 00:16.00 | № чипу: 1005312 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Шунякова Татьяна | Луганська обл. | КМСУ | 142 | 00:17.00 | № чипу: 1300716 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 | Слута Ольга | м. Київ | МСУ | 167 | 00:18.00 | № чипу: 502548 | |||||||||||||||||||||||||||||
4 | Уфімцева Тетяна | Черкаська обл. | КМСУ | 112 | 00:19.00 | № чипу: 1601775 | |||||||||||||||||||||||||||||
Ж35 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 3,75 | км | 16 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Ускова Светлана | м. Київ | І | 113 | 00:19.00 | № чипу: 1300668 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Тяпкина Калерия | Дніпропетровська обл. | КМСУ | 131 | 00:20.00 | № чипу: 1300286 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 | Половинко Светлана | Луганська обл. | КМСУ | 144 | 00:21.00 | № чипу: 1300237 | |||||||||||||||||||||||||||||
4 | Баглик Олена | м. Київ | КМСУ | 154 | 00:22.00 | № чипу: 1300673 | |||||||||||||||||||||||||||||
5 | Костина Елена | Луганська обл. | КМСУ | 143 | 00:23.00 | № чипу: 2011665 | |||||||||||||||||||||||||||||
Ж45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 3,46 | км | 13 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Степанова Татьяна | Дніпропетровська обл. | б/р | 240 | 00:05.00 | № чипу: 1300291 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Товажнянская Жанна | Харківська обл. | б/р | 239 | 00:06.00 | № чипу: 502275 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 | Храпун Ирина | Запорізька обл. | І | 103 | 00:07.00 | № чипу: 1300042 | |||||||||||||||||||||||||||||
4 | Муха Алла | Дніпропетровська обл. | ІІ | 128 | 00:08.00 | № чипу: 1601760 | |||||||||||||||||||||||||||||
5 | Телесань Наталія | м. Київ | МСУ | 156 | 00:09.00 | № чипу: 1000425 | |||||||||||||||||||||||||||||
Ж55 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 3,08 | км | 12 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Мамонтова Вера | Дніпропетровська обл. | ІІ | 130 | 00:01.00 | № чипу: 1300287 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Сердюк Надія | Полтавська обл. | КМСУ | 109 | 00:02.00 | № чипу: 1300807 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 | Сатирь Валентина | Дніпропетровська обл. | ІІ | 127 | 00:03.00 | № чипу: 1300653 | |||||||||||||||||||||||||||||
4 | Данько Людмила | Луганська обл. | КМСУ | 134 | 00:04.00 | № чипу: 1601736 | |||||||||||||||||||||||||||||
Ж60 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 2,99 | км | 10 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Черкасова Галина | Дніпропетровська обл. | І | 107 | 00:06.00 | № чипу: 1300235 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Горбунова Тетяна | м. Київ | І | 155 | 00:07.00 | № чипу: 1000403 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 |
3 | Цодикова Варвара | Дніпропетровська обл. | ІІ | 129 | 00:08.00 | № чипу: 1300284 | |||||||||||||||||||||||||||||
Ч12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 2,14 | км | 7 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Усенко Алексей | м. Київ | ІІІ-ю | 151 | 00:01.00 | № чипу: 1300677 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Гриценко Олександр | Лубенський р-н | б/р ю | 166 | 00:02.00 | № чипу: 1300646 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 | Куликов Олександр | Кіровоградська обл. | І-ю | 233 | 00:03.00 | № чипу: 1300791 | |||||||||||||||||||||||||||||
4 | Шелудько Валерий | м. Київ | ІІ-ю | 145 | 00:04.00 | № чипу: 2011664 | |||||||||||||||||||||||||||||
5 | Пицун Іван | м. Лубни | ІІ-ю | 199 | 00:05.00 | № чипу: 1300800 | |||||||||||||||||||||||||||||
Ч14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 2,83 | км | 9 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Кочерга Владислав | м. Лубни | І-ю | 195 | 00:01.00 | № чипу: 1300655 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Громов Валентин | Лубенський р-н | ІІ-ю | 159 | 00:02.00 | № чипу: 1300665 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 | Березный Виктор | Харківська обл. | ІІІ | 171 | 00:03.00 | № чипу: 1300682 | |||||||||||||||||||||||||||||
4 | Бурий Антон | м. Лубни | б/р ю | 198 | 00:04.00 | № чипу: 1300674 | |||||||||||||||||||||||||||||
5 | Федорченко Олег | Лубенський р-н | ІІІ | 164 | 00:05.00 | № чипу: 1300826 | |||||||||||||||||||||||||||||
6 | Мельніков Микита | Луганська обл. | І-ю | 133 | 00:06.00 | № чипу: 1300637 | |||||||||||||||||||||||||||||
7 | Долгов Артем | м. Лубни | ІІІ-ю | 197 | 00:07.00 | № чипу: 1300705 | |||||||||||||||||||||||||||||
8 | Павлов Юрій | Лубенський р-н | ІІІ | 161 | 00:08.00 | № чипу: 1300700 | |||||||||||||||||||||||||||||
9 | Минчук Антон | Луганська обл. | ІІІ | 147 | 00:09.00 | № чипу: 1300827 | |||||||||||||||||||||||||||||
10 | Марченко Руслан | м. Лубни | ІІ-ю | 196 | 00:10.00 | № чипу: 1300796 | |||||||||||||||||||||||||||||
11 | Гичко Віталій | Київська обл. | КМСУ | 212 | 00:11.00 | № чипу: 1007704 | |||||||||||||||||||||||||||||
12 | Міхлюк Віктор | Луганська обл. | І | 106 | 00:12.00 | № чипу: 1300662 | |||||||||||||||||||||||||||||
13 | Сірий Євген | м. Лубни | ІІІ | 194 | 00:13.00 | № чипу: 1300642 | |||||||||||||||||||||||||||||
14 | Огороднійчук Дмитро | Київська обл. | ІІ-ю | 213 | 00:14.00 | № чипу: 335909 | |||||||||||||||||||||||||||||
15 | Рябчук Костя | Луганська обл. | І-ю | 148 | 00:15.00 | № чипу: 1300663 | |||||||||||||||||||||||||||||
Ч16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 3,57 | км | 14 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Симоненко Сергій | м. Лубни | І | 191 | 00:08.00 | № чипу: 1300693 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Рябчук Михаил | Луганська обл. | ІІ | 149 | 00:09.00 | № чипу: 1300647 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 | Рогатньов Олександр | Полтавська обл. | КМСУ | 165 | 00:10.00 | № чипу: 1300814 | |||||||||||||||||||||||||||||
4 | Семенець Андрій | м. Лубни | ІІ | 190 | 00:11.00 | № чипу: 1300664 | |||||||||||||||||||||||||||||
5 | Грицина Ярослав | Кіровоградська обл. | ІІ | 235 | 00:12.00 | № чипу: 1300691 | |||||||||||||||||||||||||||||
6 | Льон Олександр | Полтавська обл. | КМСУ | 108 | 00:13.00 | № чипу: 1300813 | |||||||||||||||||||||||||||||
7 | Коротич Євген | м. Лубни | ІІ | 192 | 00:14.00 | № чипу: 1300661 | |||||||||||||||||||||||||||||
8 | Крутій Вячеслав | Лубенський р-н | І | 157 | 00:15.00 | № чипу: 1300680 | |||||||||||||||||||||||||||||
9 | Дорошенко Евген | Київська обл. | КМСУ | 210 | 00:16.00 | № чипу: 1007669 | |||||||||||||||||||||||||||||
10 | Кухта Владислав | м. Лубни | ІІ | 193 | 00:17.00 | № чипу: 1300710 | |||||||||||||||||||||||||||||
11 | Андрущенко Денис | Черкаська обл. | І | 115 | 00:18.00 | № чипу: 1601771 | |||||||||||||||||||||||||||||
12 | Краснов Олександр | Київська обл. | КМСУ | 211 | 00:19.00 | № чипу: 1007709 | |||||||||||||||||||||||||||||
13 | Ставицький Олександр | м. Лубни | І | 189 | 00:20.00 | № чипу: 1300255 | |||||||||||||||||||||||||||||
14 | Чорний Евген | Черкаська обл. | І | 121 | 00:21.00 | № чипу: 1300799 | |||||||||||||||||||||||||||||
15 | Косяк Олександр | м. Лубни | ІІ | 188 | 00:22.00 | № чипу: 1300702 | |||||||||||||||||||||||||||||
16 | Гевел Владислав | Черкаська обл. | І | 122 | 00:23.00 | № чипу: 1300717 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 |
Ч18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 3,66 | км | 14 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Харченко Олександр | м. Лубни | І | 100 | 00:11.00 | № чипу: 1300805 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Ярема Юрій | м. Лубни | І | 101 | 00:12.00 | № чипу: 1300794 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 | Рудь Іван | Лубенський р-н | ІІ | 158 | 00:13.00 | № чипу: 1300639 | |||||||||||||||||||||||||||||
4 | Шепельчук Тарас | м. Лубни | ІІ | 186 | 00:14.00 | № чипу: 1300797 | |||||||||||||||||||||||||||||
5 | Цись Віталій | м. Лубни | І | 185 | 00:15.00 | № чипу: 1300686 | |||||||||||||||||||||||||||||
Ч21А | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 3,66 | км | 14 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Кіракосов Костянтин | Кіровоградська обл. | І | 221 | 00:20.00 | № чипу: 1300719 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Сердюк Віталій | Полтавська обл. | КМСУ | 110 | 00:21.00 | № чипу: 1300806 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 | Остапенко Сергій | Кіровоградська обл. | І | 222 | 00:22.00 | № чипу: 1300649 | |||||||||||||||||||||||||||||
4 | Чернецький Дмитро | Кіровоградська обл. | І | 231 | 00:23.00 | № чипу: 1300685 | |||||||||||||||||||||||||||||
5 | Остапенко Павло | м. Лубни | КМСУ | 173 | 00:24.00 | № чипу: 1300713 | |||||||||||||||||||||||||||||
6 | Коротков Егор | Кіровоградська обл. | КМСУ | 220 | 00:25.00 | № чипу: 1300695 | |||||||||||||||||||||||||||||
Ч21Е | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 4,05 | км | 16 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Фесенко Андрей | м. Київ | КМСУ | 238 | 00:16.00 | № чипу: 502261 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Петкевич Сергій | м. Лубни | І | 102 | 00:17.00 | № чипу: 1300823 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 | Биченко Богдан | Черкаська обл. | КМСУ | 119 | 00:18.00 | № чипу: 1300694 | |||||||||||||||||||||||||||||
4 | Данько Євген | Луганська обл. | КМСУ | 104 | 00:19.00 | № чипу: 1601744 | |||||||||||||||||||||||||||||
5 | Гавриленко Віталій | м. Київ | МСУ | 168 | 00:20.00 | № чипу: 502540 | |||||||||||||||||||||||||||||
6 | Луценко Микола | Черкаська обл. | КМСУ | 118 | 00:21.00 | № чипу: 1300692 | |||||||||||||||||||||||||||||
7 | Шеремет Олескандр | Київська обл. | МСУ | 215 | 00:22.00 | № чипу: 1302734 | |||||||||||||||||||||||||||||
8 | Куприец Антон | м. Київ | КМСУ | 209 | 00:23.00 | № чипу: 895135 | |||||||||||||||||||||||||||||
9 | Слотін Артем | Черкаська обл. | КМСУ | 120 | 00:24.00 | № чипу: 1300657 | |||||||||||||||||||||||||||||
Ч35 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 4 | км | 14 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Дружинин Вячеслав | м. Київ | ІІ | 172 | 00:24.00 | № чипу: 1300795 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Волк Максим | Харківська обл. | ІІІ | 169 | 00:25.00 | № чипу: 1000416 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 | Бенке Артур | м. Київ | КМСУ | 153 | 00:26.00 | № чипу: 1300651 | |||||||||||||||||||||||||||||
4 | Трухан Игор | м. Київ | МСУ | 152 | 00:27.00 | № чипу: 1300650 | |||||||||||||||||||||||||||||
5 | Остроушко Андрей | Харківська обл. | ІІІ | 170 | 00:28.00 | № чипу: 1300658 | |||||||||||||||||||||||||||||
6 | Усков Андрей | м. Київ | І | 111 | 00:29.00 | № чипу: 1300671 | |||||||||||||||||||||||||||||
Ч40 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 3,46 | км | 13 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Усенко Андрей | м. Київ | КМСУ | 150 | 00:10.00 | № чипу: 1300635 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Шуняков Владимир | Луганська обл. | І | 146 | 00:11.00 | № чипу: 1300703 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 | Міщенко Олександр | м. Київ | б/р | 241 | 00:12.00 | № чипу: 1300666 | |||||||||||||||||||||||||||||
4 | Грицина Ігор | Кіровоградська обл. | І | 236 | 00:13.00 | № чипу: 1300667 | |||||||||||||||||||||||||||||
4 |
Ч55 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 3,46 | км | 13 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Александр Франко | м. Київ | ІІ | 237 | 00:01.00 | № чипу: 1300777 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Рублевский Василий | Дніпропетровська обл. | КМСУ | 126 | 00:02.00 | № чипу: 1300285 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 | Фокін Сергій | м. Київ | І | 223 | 00:03.00 | № чипу: 1000436 | |||||||||||||||||||||||||||||
4 | Козак Николай | Дніпропетровська обл. | КМСУ | 124 | 00:04.00 | № чипу: 1300233 | |||||||||||||||||||||||||||||
Ч60 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Довжина дистанції | 3,08 | км | 12 | КП | ||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Єфименко Олександр, суддя катег. | Контрольний час | 01 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Команда | Розряд учасника | Номер учасника | Час старту | Примітки | |||||||||||||||||||||||||||||
1 | Карпенко Сергей | Дніпропетровська обл. | І | 123 | 00:05.00 | № чипу: 1300773 | |||||||||||||||||||||||||||||
2 | Дудін Андрій | м. Київ | КМСУ | 224 | 00:06.00 | № чипу: 2111784 | |||||||||||||||||||||||||||||
3 | Грегуль Владимир | Дніпропетровська обл. | ІІІ | 117 | 00:07.00 | № чипу: 1302797 | |||||||||||||||||||||||||||||
Головний секретар | Куліш Василь, суддя націон. категорії | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 |