Мінсім'ямолодьспорту України.Федерація спортивного орієнтування України | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Управління у справах молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації. ФСО Черкаської області | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Черкаський районний відділ сім'ї, молоді та спорту. Черкаська районна ДЮСШ "Мрія" | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Кубок України зі спортивного орієнтування 4 етап. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Довга дистанція в заданому напрямку | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25.04.2010 р. | ур. Вовчий яр | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж12 | Довжина дистанції | 1,83 | км | 6 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Тимощук Марія | Київська | Березовський В.А. | 23 | ІІ-ю | 00:14.56 | 1 | І-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Котляр Поліна | Луганська | Костіна О.А. | 115 | І-ю | 00:15.13 | 2 | ІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Молот Соня | Дніпропетровська | Кузнецов Ю.В. | 177 | ІІІ-ю | 00:19.13 | 3 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Некрасова Настя | Полтавська-3 | Олійник Н.І. | 287 | ІІІ-ю | 00:20.59 | 4 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Ісаєва Євгенія | Миколаївська | Дьяченко А.С., Свідницька Л.Г. | 161 | І-ю | 00:21.07 | 5 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Плужник Ілона | м. Київ | Кирьянов В.Г. | 139 | ІІ-ю | 00:23.01 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Вороніна Настя | Львівська | Воронін О. | 79 | б/р ю | 00:24.04 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Пасіка Аліна | м. Київ | Мелашенко Д.А. | 140 | б/р ю | 00:24.21 | п/к | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Нецер Аліна | Черкаська | Козачинський Д.А. | 361 | б/р | 00:24.39 | 8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Авраменко Каріна | Миколаївська | Дьяченко А.С., Свідницька Л.Г. | 162 | ІІ-ю | 00:27.58 | 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Приймак Юлія | Київська | Березовський В.А. | 22 | ІІ-ю | 00:29.11 | 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Білошицька Ірина | м. Київ-1 | Білошицький В. | 141 | ІІІ-ю | 00:29.56 | 11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Сокол Тетяна | Полтавська-3 | Олійник Н.І. | 286 | ІІІ-ю | 00:31.02 | 12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Білошицька Поліна | м. Київ-1 | Білошицький В. | 14 | ІІІ-ю | 00:34.43 | 13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Аксьонова Наталія | АР Крим | Асмолова І.М. | 1 | ІІІ-ю | 00:36.52 | 14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Рогова Ольга | Чернігівська | Купрієнко Г.Г. | 218 | ІІ-ю | 00:40.35 | 15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Богдан Ганна | Чернігівська | Купрієнко Г.Г. | 217 | ІІ-ю | 00:40.37 | 16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | Гребельник Олена | Полтавська-3 | Олійник Н.І. | 288 | ІІІ-ю | 00:42.34 | 17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | Щербина Аня | Полтавська-3 | Олійник Н.І. | 285 | ІІІ-ю | 00:42.59 | 18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | Качалова Валерія | Луганська | 116 | ІІ-ю | 00:50.04 | 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | Мошко Анна | Чернігівська | Купрієнко Г.Г. | 216 | ІІІ-ю | п. 4.18. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | Матюшина Валентина | Вінницька | Яременко Л.Г. | 422 | ІІ-ю | п. 4.18. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І-ю | 100 | % | 00:14.56 | Клас дистанції | юнацьких розрядів | Ранг змагань | 11 | балів | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ-ю | 120 | % | 00:17.55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ-ю | 146 | % | 00:21.48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж14 | Довжина дистанції | 2,76 | км | 7 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Москаленко Дар’я | Сумська | Постельняк С.А. | 275 | ІІ | 00:25.17 | 1 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Андросова Тетяна | Миколаївська | Дьяченко А.С., Свідницька Л.Г. | 163 | І | 00:25.54 | 2 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Леончук Анна | Дніпропетровська | Кузнецов Ю.В. | 178 | ІІІ-ю | 00:30.09 | 3 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Перепелиця Марія | Харківська | Даньков С.В. | 44 | І | 00:30.27 | 4 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Терице Анна-Марія | Чернівецька | Тумак Ю.І. | 353 | І | 00:31.49 | 5 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Летичевська Віроніка | м. Київ | Дудін А.В. | 142 | І-ю | 00:32.03 | 6 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Крутій Марина | Полтавська-1 | Крутій С.В. | 289 | ІІ | 00:32.20 | 7 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Табунець Анастасія | Дніпропетровська | 179 | ІІІ-ю | 00:33.40 | 8 | ІІІ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Кухта Аліна | Полтавська-3 | Пицун Г.В. | 313 | ІІІ-ю | 00:34.30 | 9 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Хомякова Марія | Львівська | Глинський П. | 80 | ІІ-ю | 00:35.43 | 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Тимощук Тетяна | Київська | Березовський В.А. | 24 | ІІ-ю | 00:37.28 | 11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.04.10 р, 18:00:43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
~ 1 ~ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Ворчило Олена | Чернігівська | Шемендюк Я.Г. | 220 | ІІ-ю | 00:37.42 | 12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Бистріка Вікторія | Миколаївська | Дьяченко А.С., Свідницька Л.Г. | 164 | І-ю | 00:37.51 | 13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Бурмістрова Марина | Черкаська | Чорна Ю.М. | 363 | б/р | 00:46.12 | 14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Фігура Анна | Чернігівська | Купрієнко Г.Г. | 219 | ІІ-ю | 01:02.07 | 15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Лисюк Марина | Черкаська | Чорна Ю.М. | 362 | І-ю | 01:02.40 | 16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Слесарева Діана | Луганська | Данько Л.Г. | 117 | ІІ-ю | п. 4.18. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | Захарченко Марія | Полтавська-3 | Солодовник А.В. | 290 | ІІІ | п. 4.18. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 117 | % | 00:29.35 | Клас дистанції | масових розрядів | Ранг змагань | 43 | балів | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 138 | % | 00:34.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж16 | Довжина дистанції | 4,45 | км | 11 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Пелехович Валентина | Івано-Франківська | Строчук Г.М. | 234 | ІІ | 00:36.31 | 1 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Кузнєцова Ніна | Дніпропетровська | Кузнецов Ю.В. | 182 | КМСУ | 00:40.17 | 2 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Коток Наталія | Дніпропетровська | Кузнецов Ю.В. | 181 | КМСУ | 00:40.18 | 3 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Герт Анастасія | Одеська | Герт Г.В. | 98 | І | 00:45.01 | 4 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Постельняк Олена | Сумська | Постельняк С.А. | 277 | І | 00:45.50 | 5 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Матяш Ірина | Полтавська-1 | Олійник Н.І. | 292 | І | 00:46.43 | 6 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Поліщук Марія | Івано-Франківська | Строчук Г.М. | 233 | МСУ | 00:46.47 | 7 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Бойко Марія | Глущенко В.С. | 77 | КМСУ | 00:47.17 | 8 | ІІ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Соколовська Марія | Вінницька | Пронтішева Л.П. | 424 | І | 00:49.52 | 9 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Ботік Анна | Київська | Дудін А.В. | 25 | І | 00:50.19 | 10 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Полуботько Світлана | Полтавська-3 | Олійник Н.І. | 295 | І | 00:51.03 | 11 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Корнієнко Дар’я | Полтавська-3 | Олійник Н.І. | 294 | І | 00:51.15 | 12 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Янчицька Міла | Дніпропетровська | Кузнєцова Т.М. | 183 | І-ю | 00:52.00 | 13 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Бовт Юлія | Полтавська-1 | Береговий В.М. | 291 | ІІ | 00:52.44 | 14 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Левченко Катерина | Луганська | Л.Н. Гадіяк | 120 | ІІ | 00:53.14 | 15 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Захарова Поліна | Вінницька | Пронтішева Л.П. | 423 | І | 00:55.14 | 16 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Кравчук Юлія | Дніпропетровська | Кузнецов Ю.В. | 180 | КМСУ | 00:55.14 | 16 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | Давиденко Тетяна | Львівська | Косів Є. | 82 | ІІ-ю | 00:55.45 | 18 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | Філонова Марина | АР Крим | Асмолова І.М. | 4 | І-ю | 00:56.18 | 19 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | Крымцева Алина | Луганська | 118 | ІІ | 00:59.03 | 20 | ІІІ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | Хохлова Татьяна | АР Крим | Асмолова І.М. | 3 | І-ю | 01:00.47 | 21 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | Шубіна Валерія | Сумська | Постельняк С.А. | 276 | І | 01:02.03 | 22 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | Нестерова Катерина | Луганська | Л.Н. Гадіяк | 121 | ІІ | 01:02.38 | 23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | Колеснікова Анастасія | Полтавська-1 | Олійник Н.І. | 293 | І | 01:04.41 | 24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25 | Скороход Марина | Полтавська-3 | Коноваленко Ю.С. | 296 | ІІІ | 01:05.55 | 25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | Дегтярь Світлана | Луганська | Л.Н. Гадіяк | 119 | ІІ | 01:09.00 | 26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | Штик Соломія | Львівська | Косів О. | 81 | І-ю | 01:10.22 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | Карачун Анна | Закарпатська | Фечо Г.Ю. | 402 | ІІ | 01:10.58 | 28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | Мироненко Анастасія | Чернігівська | Купрієнко Г.Г. | 222 | ІІ | 01:47.25 | 29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | Сапсай Марія | Чернігівська | Купрієнко Г.Г. | 221 | ІІ | 01:49.17 | 30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31 | Кучеренко Марія | Черкаська | Чорна Ю.М. | 364 | І-ю | 01:55.24 | 31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
32 | Стельмах Олена | м. Київ | Єгер А.Є. | 144 | ІІ-ю | 02:01.28 | 32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
33 | Вільневецька Анастасія | Чернігівська | Купрієнко Г.Г. | 223 | ІІ | 02:04.51 | 33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
34 | Коваленко Ірина | АР Крим | Асмолов О.М. | 2 | ІІ-ю | 02:17.23 | 34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
35 | Пелехай Тетяна | м. Київ | Єгер А.Є. | 143 | ІІ-ю | п. 4.18. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
36 | Матвіїв Ірина | Львівська | Косів Є. | 500 | ІІ | п. 4.18. 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
КМСУ | 108 | % | 00:39.26 | Клас дистанції | КМСУ | Ранг змагань | 263 | балів | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 123 | % | 00:44.55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 142 | % | 00:51.51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 170 | % | 01:02.05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж18 | Довжина дистанції | 5,75 | км | 14 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.04.10 р, 18:00:43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
~ 2 ~ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Яцина Альона | Сумська | Постельняк С.А. | 278 | КМСУ | 00:49.56 | 1 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Федорова Олена | Київська | Ускова С.М. | 26 | КМСУ | 00:51.39 | 2 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Вакуленко Анна | Луганська | Попков В.В. | 270 | І | 00:53.09 | 3 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Сердюк Євгенія | Полтавська-1 | Сердюк Н.Я. | 299 | КМСУ | 00:55.16 | 4 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Карпенко Дар’я | Харківська | Постельняк С.А. | 47 | КМСУ | 01:00.44 | 5 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Мельницька Іванна | Івано-Франківська | Строчук Г.М. | 235 | КМСУ | 01:01.19 | 6 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Сацька Олександра | Полтавська-1 | Семенюта Г.О. | 298 | КМСУ | 01:01.26 | 7 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Москаленко Віталіна | Черкаська | Козачинський Д.А. | 366 | І | 01:05.33 | 8 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Янчук Юлія | Вінницька | Пронтішева Л.П. | 425 | КМСУ | 01:05.58 | 9 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Зозуля Оксана | Львівська | Воронін О. | 83 | ІІ | 01:09.24 | 10 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Овдієнко Юлія | Полтавська-1 | Семенюта Г.О. | 297 | І | 01:11.50 | 11 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Тимощук Вікторія | Київська | Березовський В.А. | 27 | КМСУ | 01:12.19 | 12 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Фесенко Аліна | Черкаська | Козачинський Д.А. | 365 | І | 01:12.44 | 13 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Снісар Інна | Харківська | Дяченко В.А | 45 | КМСУ | 01:16.46 | 14 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Бурлай Ольга | Дніпропетровська | Кузнецов Ю.В. | 185 | І | 01:17.38 | 15 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Петровськая Марія | Харківська | Дяченко В.А | 46 | І | 01:28.47 | 16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Коток Ольга | Дніпропетровська | Кузнецов Ю.В. | 184 | ІІ | 01:29.38 | 17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
КМСУ | 108 | % | 00:53.56 | Клас дистанції | КМСУ | Ранг змагань | 273 | балів | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 123 | % | 01:01.25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 142 | % | 01:10.54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 170 | % | 01:24.53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж20 | Довжина дистанції | 5,75 | км | 14 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Пітірімова Олена | м. Київ | Черниш Є.Ю. | 145 | МСУ | 00:54.55 | 1 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Сухаревська Вікторія | Луганська | Попков В.В. | 272 | І | 00:55.12 | 2 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Суздалова Марина | Харківська | Прядкіна Т.Б. | 48 | КМСУ | 00:57.08 | 3 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Фесенко Віталіна | Черкаська | Козачинський Д.А. | 367 | КМСУ | 00:58.17 | 4 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Сухаревська Олена | Луганська | Попков В.В. | 271 | І | 00:59.14 | 5 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Нестеренко Катерина | Миколаївська | Дьяченко А.С., Свідницька Л.Г. | 165 | КМСУ | 01:01.12 | 6 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Богомягкова Христина | Одеська | Герт Г.В. | 100 | КМСУ | 01:05.36 | 7 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Палашевська Марина | Вінницька | Пронтішева Л.П. | 426 | МСУ | 01:08.24 | 8 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Ткачук Тетяна | Дніпропетровська | Заєрко В.В. | 186 | КМСУ | 01:09.19 | 9 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Фролова Марина | Одеська | Герт Г.В. | 99 | КМСУ | 01:16.27 | 10 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Данько Ія | Луганська | Данько Є.Б. | 122 | КМСУ | 01:32.52 | 11 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
КМСУ | 114 | % | 01:02.36 | Клас дистанції | КМСУ | Ранг змагань | 430 | балів | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 129 | % | 01:10.51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 150 | % | 01:22.23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 179 | % | 01:38.18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж21А | Довжина дистанції | 4,45 | км | 11 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Мельник Яна | м. Київ | Ткаченко В.В. | 343 | МСУМК | 00:39.17 | 1 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Чехунова Марина | Харківська | Бондаренко В.І. | 54 | МСУМК | 00:39.33 | 2 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Біда Тетяна | Харківська | Бондаренко В.І. | 50 | МСУМК | 00:42.24 | 3 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Федосєєва Ганна | Харківська | Бондаренко В.І. | 52 | КМСУ | 00:44.34 | 4 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Андросович Ганна | Харківська | Бондаренко В.І. | 55 | І | 00:47.02 | 5 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Панченко Лілія | Харківська | Бондаренко В.І. | 51 | КМСУ | 00:47.21 | 6 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Орлова Вікторія | Харківська | Бондаренко В.І. | 53 | КМСУ | 00:47.39 | 7 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Бурдим Аліна | Полтавська-2 | Семенюта Г.О. | 300 | КМСУ | 00:47.52 | 8 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Шульженко Віра | м. Київ | Дудін А.В. | 146 | КМСУ | 00:48.46 | 9 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Долженко Анастасія | Харківська | Бондаренко В.І. | 56 | І | 00:51.04 | 10 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Рудик Інна | Харківська | Бондаренко В.І. | 49 | ІІ | 00:51.29 | 11 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Киричук Валентина | м. Київ-1 | Білошицький В. | 15 | КМСУ | 00:51.47 | 12 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Вдовіна Ольга | Одеська | Герт Г.В. | 101 | КМСУ | 00:57.13 | 13 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.04.10 р, 18:00:43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
~ 3 ~ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Томілова Ольга | м. Київ | Лаврик О.А. | 344 | І | 00:58.30 | 14 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Артемюк Ольга | м. Київ | Дудін А.В. | 449 | КМСУ | 01:10.58 | 15 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Калашник Лаура | м. Київ | Мелашенко Д.А. | 345 | ІІ | 01:32.42 | 16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
КМСУ | 120 | % | 00:47.08 | Клас дистанції | КМСУ | Ранг змагань | 653 | балів | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 135 | % | 00:53.02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 158 | % | 01:02.04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 189 | % | 01:14.15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж21Е | Довжина дистанції | 7,43 | км | 15 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Іванец Євгенія | Закарпатська | 403 | МСУ | 01:03.53 | 1 | КМСУ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Калиновська Анастасія | Дніпропетровська | Заєрко В.В. | 187 | КМСУ | 01:04.22 | 2 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Доценко Олена | м. Київ | Ускова С.М. | 415 | МСУ | 01:04.49 | 3 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Уфімцева Тетяна | Черкаська | Каленіченко О.В. | 368 | КМСУ | 01:05.14 | 4 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Стругальова Олена | Вінницька | Пронтішева Л.П. | 427 | МСУ | 01:06.35 | 5 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Томаш Дар’я | Дніпропетровська | самостiйно | 188 | КМСУ | 01:06.54 | 6 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Балабанова Ірина | Дніпропетровська | 444 | МСУ | 01:07.10 | 7 | КМСУ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Щипка Любов | Харківська | Прядкіна Т.Б. | 57 | КМСУ | 01:07.18 | 8 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Сиворонова Ольга | Харківська | 58 | МСУ | 01:07.24 | 9 | КМСУ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Шунякова Тетяна | Луганська | 123 | КМСУ | 01:17.44 | 10 | І | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Дрютова Ірина | Дніпропетровська | Заєрко В.В. | 189 | КМСУ | не старт. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
КМСУ | 120 | % | 01:16.40 | Клас дистанції | КМСУ | Ранг змагань | 650 | балів | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 135 | % | 01:26.15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 158 | % | 01:40.56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 189 | % | 02:00.44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж35 | Довжина дистанції | 5,55 | км | 13 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Кузнєцова Тетяна | Дніпропетровська | Кузнецов Ю.В. | 190 | МСУ | 00:58.24 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Пицун Ганна | Полтавська-2 | самостійно | 301 | МСУ | 00:59.34 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Костіна Олена | Луганська | Шуняков В.А. | 124 | КМСУ | 01:04.32 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Баглик Олена | м. Київ | Холявко Є.В. | 248 | КМСУ | 01:05.52 | 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Куценко Олена | Луганська | Шуняков В.А. | 125 | І | 01:45.10 | 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Наровлянська Марина | м. Київ | самостiйно | 247 | МСУ | 01:50.59 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Лутфулліна Тетяна | Полтавська-2 | самостійно | 302 | ІІІ | 02:29.14 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Яременко Людмила | Вінницька | Пронтішева Л.П. | 428 | МСУ | п. 4.18. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж40 | Довжина дистанції | 5,55 | км | 13 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Тяпкіна Калерія | Дніпропетровська | 191 | МСУ | 00:58.52 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Голокоз Оксана | Одеська | Голокоз О.В. | 411 | І | 01:01.08 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Лаврик Тетяна | м. Київ | Ткаченко В.В. | 249 | КМСУ | 01:21.47 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Явдощук Тетяна | Одеська | самостiйно | 410 | КМСУ | 01:26.40 | 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж45 | Довжина дистанції | 4,76 | км | 14 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Рудич Людмила | м. Київ | Петров В.Ж. | 251 | І | 00:52.05 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Павлюченко Ірина | Харківська | 59 | КМСУ | 00:54.24 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.04.10 р, 18:00:43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
~ 4 ~ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Гавриленко Лидия | м. Київ-1 | самостiйно | 250 | КМСУ | 00:54.49 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Стоян Людмила | Одеська | Місюра М.А. | 102 | ІІ | 01:14.07 | 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Омельянцева Олена | Кіровоградська | 110 | ІІ | 01:15.39 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Асмолова Ірина | АР Крим | Асмолов О.М. | 5 | І | 01:20.05 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Пуха Любов | Полтавська-2 | Пуха В.В. | 303 | ІІ | 01:21.26 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж50 | Довжина дистанції | 4,76 | км | 14 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Залєсова Наталія | м. Київ | Залєсов О. | 252 | МСУМК | 00:50.39 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Божко Тетяна | Черкаська | Божко М.В. | 369 | МСУМК | 01:06.45 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Нестерова Світлана | Луганська | 126 | ІІ | 01:14.09 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Малишенко Людмила | Черкаська | 371 | ІІІ | 01:25.53 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Ткаченко Наталія | Черкаська | 370 | ІІІ | 01:40.58 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Фільченко Світлана | Дніпропетровська | 192 | б/р | п. 4.18. 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж55 | Довжина дистанції | 4,16 | км | 13 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Сердюк Надія | Полтавська-2 | самостійно | 304 | КМСУ | 00:49.54 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Ефименко Леся | м. Київ-1 | самостiйно | 253 | КМСУ | 01:20.30 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Данько Людмила | Луганська | Данько Л.Г. | 127 | КМСУ | 01:26.15 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж60 | Довжина дистанції | 4,16 | км | 13 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Ломановіч Наталія | Дніпропетровська | 193 | КМСУ | 00:58.56 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Горбунова Татьяна | м. Київ-1 | самостiйно | 254 | КМСУ | 00:59.10 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Коган Олена | Черкаська | Божко М.В. | 372 | І | 01:27.34 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Марiморiч Наталія | Одеська | Герт Г.В. | 103 | ІІ | 01:28.04 | 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ж65 | Довжина дистанції | 3,36 | км | 11 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Степаненко Елаїда | м. Київ | самостiйно | 255 | І | 00:45.27 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Цодікова Варвара | Дніпропетровська | 194 | ІІ | 00:52.12 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч12 | Довжина дистанції | 2,14 | км | 6 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Задоров Павло | Одеська | Герт Г.В. | 104 | І-ю | 00:12.57 | 1 | І-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Волков Дмитро | Миколаївська | Дьяченко А.С., Свідницька Л.Г. | 168 | І-ю | 00:15.23 | 2 | ІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Рачук Тарас | Вінницька | Яременко Л.Г. | 429 | ІІ-ю | 00:15.33 | 3 | ІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Куцан Дмитро | Київська | Березовський В.А. | 29 | ІІ-ю | 00:18.14 | 4 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Ржепішевський Євгеній | м. Київ | Наровлянська М.Д. | 148 | І | 00:19.32 | 5 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Бесараб Євген | Миколаївська | Дьяченко А.С., Свідницька Л.Г. | 166 | І-ю | 00:19.56 | 6 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Прокопенко Олександр | Полтавська-3 | Олійник Н.І. | 306 | ІІІ-ю | 00:20.20 | 7 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.04.10 р, 18:00:43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
~ 5 ~ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Білошицький Володимир | м. Київ-1 | Білошицький В. | 153 | І-ю | 00:20.35 | 8 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Блануца Дмитро | Миколаївська | Дьяченко А.С., Свідницька Л.Г. | 167 | ІІ-ю | 00:20.55 | 9 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Кириченко Олексій | Одеська | Герт Г.В. | 105 | І-ю | 00:21.09 | 10 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Ленюк Олег | Чернівецька | Тумак Ю.І. | 355 | І-ю | 00:21.13 | 11 | ІІІ-ю | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Мурий Олександр | Хмельницька | Левчик С.М. | 243 | ІІ-ю | 00:21.54 | 12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Воротнюк Костянтин | Миколаївська | Дьяченко А.С., Свідницька Л.Г. | 169 | ІІ-ю | 00:23.12 | 13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Федотов Илья | Харківська | Федотов Р.О. | 60 | б/р ю | 00:24.53 | 14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Николишин Володимир | Львівська | Глинський П. | 84 | б/р ю | 00:25.32 | 15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Мілосердов Дмитро | Вінницька | Пронтішева Л.П. | 430 | ІІ-ю | 00:25.41 | 16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Пелепей Владислав | Черкаська | Уфімцева Т.С. | 375 | б/р | 00:25.55 | 17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | Гранатов Юрій | Київська | Березовський В.А. | 28 | ІІ-ю | 00:28.43 | 18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | Чалюк Констянтин | м. Київ | Кирьянов В.Г. | 152 | ІІ-ю | 00:28.54 | 19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | Бойко Максим | м. Київ | Кирьянов В.Г. | 151 | ІІ-ю | 00:29.53 | 20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | Царенко Володимир | Черкаська | Козачинський Д.А. | 376 | б/р | 00:31.06 | 21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | Бондаренко Максим | м. Київ | Мелашенко Д.А. | 147 | б/р ю | 00:31.52 | 22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | Бурий Юрій | м. Київ | Кирьянов В.Г. | 150 | ІІ-ю | 00:32.26 | 23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | Забара Вадим | Луганська | 128 | ІІ-ю | 00:33.52 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25 | Желудов Костянтин | Полтавська-3 | Олійник Н.І. | 305 | ІІІ-ю | 00:34.03 | 25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | Барковський Микита | Чернігівська | Купрієнко Г.Г. | 224 | ІІІ-ю | 00:34.13 | 26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | Беленький Дмитро | м. Київ | Кирьянов В.Г. | 149 | ІІ-ю | 00:36.06 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | Плишенко Юрій | Полтавська-3 | Гейко І.П. | 307 | ІІІ-ю | 00:52.42 | 28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | Терещенко Артем | Черкаська | Уфімцева Т.С. | 374 | б/р | 01:54.10 | 29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | Петрович Вадим | Черкаська | Козачинський Д.А. | 373 | б/р | 02:04.08 | 30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І-ю | 114 | % | 00:14.46 | Клас дистанції | юнацьких розрядів | Ранг змагань | 32 | балів | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ-ю | 135 | % | 00:17.29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ-ю | 166 | % | 00:21.30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч14 | Довжина дистанції | 3,74 | км | 9 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Козел Дмитро | Вінницька | Пронтішева Л.П. | 431 | І | 00:25.23 | 1 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Козицький Жан | Київська | Шталлер І.М. | 32 | І | 00:25.44 | 2 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Крутько Микита | Дніпропетровська | Тяпкіна К.М. | 195 | І | 00:26.49 | 3 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Кочін Олександр | Миколаївська | Дьяченко А.С., Свідницька Л.Г. | 172 | І | 00:27.34 | 4 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Мельников Микита | Луганська | Данько Є.Б. | 131 | І-ю | 00:30.01 | 5 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Сікалюк Олександр | Київська | Шталлер І.М. | 31 | ІІ-ю | 00:30.06 | 6 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Маляренко Андрій | Черкаська | Чорна Ю.М. | 377 | ІІІ | 00:30.47 | 7 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Козлов Юрій | Чернігівська | Примак М.М. | 225 | ІІ-ю | 00:31.41 | 8 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Мостепан Антон | Чернігівська | Купрієнко Г.Г. | 226 | ІІ-ю | 00:32.00 | 9 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Вирва Олексій | Миколаївська | Дьяченко А.С., Свідницька Л.Г. | 174 | І-ю | 00:32.22 | 10 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Гуценко Валерій | Миколаївська | Дьяченко А.С., Свідницька Л.Г. | 173 | ІІ-ю | 00:33.46 | 11 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Лешко Артур | Закарпатська | Фечо Г.Ю. | 404 | І | 00:34.07 | 12 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Кровіков Олександр | Сумська | Троян Н.Г. | 280 | ІІ | 00:34.51 | 13 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Храпко Віталій | Чернівецька | Тумак Ю.І. | 357 | ІІ | 00:35.01 | 14 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Нікітін Вадим | Чернівецька | Тумак Ю.І. | 356 | І-ю | 00:36.21 | 15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Куліков Олександр | Кіровоградська | 111 | І-ю | 00:37.28 | 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Винниченко Михайло | Сумська | Постельняк С.А. | 279 | І-ю | 00:37.47 | 17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | Кочерга Владислав | Полтавська-1 | Пицун Г.В. | 309 | ІІІ | 00:38.04 | 18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | Цицик Віталій | Миколаївська | Дьяченко А.С., Свідницька Л.Г. | 171 | ІІ-ю | 00:39.36 | 19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | Карамишев Віталій | Чернівецька | Тумак Ю.І. | 358 | І-ю | 00:39.42 | 20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | Гарань Павло | Львівська | Косів О. | 85 | ІІІ-ю | 00:40.02 | п/к | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | Марченко Евген | м. Київ-1 | Білошицький В. | 155 | ІІ-ю | 00:40.12 | 21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | Пилипенко Богдан | Луганська | Костіна О.А. | 129 | І-ю | 00:41.02 | 22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | Некраса Володимир | Черкаська | 379 | І-ю | 00:41.22 | 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25 | Грудецький Євген | Львівська | Косів Є. | 86 | н/р | 00:41.53 | 24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.04.10 р, 18:00:43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
~ 6 ~ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | Могуренко Віктор | Київська | Подгаєцький А.В. | 34 | ІІ-ю | 00:43.47 | 25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | Усенко Олексій | м. Київ | Трухан І.В. | 156 | ІІ-ю | 00:44.25 | 26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | Георгіян Микола | Чернігівська | Купрієнко Г.Г. | 227 | І-ю | 00:45.32 | 27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | Сірий Євген | Полтавська-3 | Олійник Н.І. | 312 | ІІ-ю | 00:52.54 | 28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | Тупік Андрій | Черкаська | 380 | І-ю | 00:53.40 | 29 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31 | Долгов Артем | Полтавська-1 | Пицун Г.В. | 308 | ІІІ-ю | 00:54.45 | 30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
32 | Боярінцев Денис | Київська | Подгаєцький А.В. | 30 | ІІ-ю | 00:54.50 | 31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
33 | Красуля Юлій | Дніпропетровська | 198 | ІІІ-ю | 00:55.27 | 32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
34 | Андрущенко Михайло | Черкаська | Чорна Ю.М. | 378 | ІІІ | 00:56.12 | 33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
35 | Адамчук Дмитро | Київська | Березовський В.А. | 33 | ІІ-ю | 00:57.24 | 34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
36 | Тряпіцин Анатолій | АР Крим | Асмолов О.М. | 6 | ІІ-ю | 00:57.59 | 35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
37 | Пицун Іван | Полтавська-3 | Пицун Г.В. | 311 | ІІ-ю | 00:59.24 | 36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
38 | Лятамбор Олександр | Львівська | 87 | б/р ю | 01:07.41 | 37 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
39 | Марченко Руслан | Полтавська-3 | Пицун Г.В. | 314 | ІІ-ю | 01:10.58 | 38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
40 | Лавриненко Євген | Чернігівська | Шемендюк Я.Г. | 228 | ІІ-ю | 01:13.49 | 39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
41 | Купченко Владіслав | м. Київ | Кирьянов В.Г. | 154 | ІІ-ю | 01:29.28 | 40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
42 | Пасичнік Олександр | Дніпропетровська | Кузнецов Ю.В. | 197 | б/р | 01:31.30 | 41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
43 | Слюсар Володимир | Полтавська-3 | Семенюта Г.О. | 310 | ІІ-ю | 01:35.33 | 42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
44 | Герасімов Андрій | Миколаївська | Дьяченко А.С., Свідницька Л.Г. | 170 | І-ю | 01:35.56 | 43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
45 | Некипелов Іван | Дніпропетровська | Кузнецов Ю.В. | 196 | б/р | 01:46.49 | 44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
46 | Рябчук Костянтин | Луганська | Костіна О.А. | 130 | ІІІ | п. 4.18. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
47 | Захарін Володимир | Чернігівська | Купрієнко Г.Г. | 229 | І-ю | п. 4.18. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 120 | % | 00:30.28 | Клас дистанції | масових розрядів | Ранг змагань | 61 | балів | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 142 | % | 00:36.03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч16 | Довжина дистанції | 6,17 | км | 13 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Половинко Андрій | Харківська | Даньков С.В. | 61 | КМСУ | 00:45.25 | 1 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Ключников Дмитро | Дніпропетровська | Тяпкіна К.М. | 199 | КМСУ | 00:46.16 | 2 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Соханич Андрій | Закарпатська | Фечо Г.Ю. | 405 | І | 00:46.38 | 3 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Рогатньов Олександр | Полтавська-1 | Сердюк Н.Я. | 319 | КМСУ | 00:46.46 | 4 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Бадан Юрій | Львівська | Маясов К. | 88 | І-ю | 00:47.14 | 5 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Сударєв Олексій | Одеська | Іванов О.С. | 106 | І | 00:48.24 | 6 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Андросов Сергій | Миколаївська | Дьяченко А.С., Свідницька Л.Г. | 175 | І | 00:50.15 | 7 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Хамуляк Сергій | Івано-Франківська | Строчук Г.М. | 236 | І-ю | 00:50.32 | 8 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Асмолов Олександр | АР Крим | Асмолова І.М. | 7 | КМСУ | 00:50.52 | 9 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Гичко Віталій | Київська | Подгаєцький А.В. | 35 | КМСУ | 00:51.45 | 10 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Костенецький Костянтин | Сумська | Постельняк С.А. | 283 | КМСУ | 00:52.15 | 11 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Ковбасюк Микола | Івано-Франківська | Якимечко М.М. | 237 | І | 00:52.32 | 12 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Русенчик Владислав | Дніпропетровська | Заєрко В.В. | 200 | КМСУ | 00:54.05 | 13 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Шпік Володимир | Львівська | Косів Є. | 89 | КМСУ | 00:55.37 | 14 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Дiдишен Роман | Хмельницька | Левчик С.М. | 245 | І | 00:55.44 | 15 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Симоненко Сергій | Полтавська-1 | Олійник Н.І. | 317 | І | 00:56.10 | 16 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Льон Олександр | Полтавська-1 | Сердюк Н.Я. | 318 | КМСУ | 00:56.19 | 17 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | Гевел Владислав | Черкаська | Чорна Ю.М. | 383 | І | 00:58.21 | 18 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | Андрущенко Денис | Черкаська | Чорна Ю.М. | 385 | І | 00:59.19 | 19 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | Ходаш Ігор | Чернігівська | Купрієнко Г.Г. | 231 | ІІ | 01:00.35 | 20 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | Падалка Дмитро | Полтавська-3 | Олійник Н.І. | 321 | ІІ | 01:06.43 | 21 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | Кочура Віктор | Сумська | Постельняк С.А. | 281 | ІІ | 01:06.59 | 22 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | Поздняков Віктор | Закарпатська | Фечо Г.Ю. | 406 | І | 01:08.39 | 23 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | Коротич Євген | Полтавська-3 | Олійник Н.І. | 320 | І | 01:09.18 | 24 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25 | Дідусенко Євген | Чернігівська | Купрієнко Г.Г. | 232 | ІІ | 01:10.13 | 25 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | Кудін Андрій | Черкаська | Уфімцева Т.С. | 382 | ІІ | 01:10.14 | 26 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | Сидоренко Артем | Сумська | Постельняк С.А. | 282 | ІІ | 01:10.51 | 27 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | Шкарупа Владислав | Полтавська-1 | Семенюта Г.О. | 315 | ІІ-ю | 01:11.26 | 28 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | Сидоренко Василь | Чернігівська | Журавель М.Д. | 230 | КМСУ | 01:16.42 | 29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30 | Семенець Андрій | Полтавська-1 | Олійник Н.І. | 316 | ІІ | 01:18.29 | 30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31 | Деркач Едуард | Луганська | Л.Н.Гадіяк, О.А. Земляна | 133 | ІІ | 01:24.54 | 31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.04.10 р, 18:00:43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
~ 7 ~ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
32 | Петруцький Андрій | Черкаська | Уфімцева Т.С. | 384 | ІІІ | 01:34.41 | 32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
33 | Крытин Виталий | Дніпропетровська | Кузнецов Ю.В. | 201 | ІІ-ю | 01:43.59 | 33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
34 | Ткачук Олег | Черкаська | Ткачук О. | 381 | ІІІ | 01:45.39 | 34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
35 | Аксьонов Кирил | АР Крим | Асмолова І.М. | 8 | І-ю | 01:50.24 | 35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
36 | Вареник Андрій | АР Крим | Асмолов О.М. | 9 | І | п. 4.18. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
37 | Ступак Владислав | м. Київ | Єгер А.Є. | 157 | ІІ-ю | п. 4.18. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
38 | Пукас Вiталiй | Хмельницька | Левчик С.М. | 244 | І-ю | п. 4.18. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
39 | Афанасьев Михайло | Луганська | Костіна О.А. | 132 | ІІ | п. 4.18. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
КМСУ | 105 | % | 00:47.41 | Клас дистанції | КМСУ | Ранг змагань | 226 | балів | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 120 | % | 00:54.30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 138 | % | 01:02.41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 166 | % | 01:15.24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч18 | Довжина дистанції | 7,71 | км | 15 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Бездітний Володимир | Вінницька | Пронтішева Л.П. | 432 | КМСУ | 00:50.06 | 1 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Сологуб Михайло | Київська | Березовський В.А. | 37 | КМСУ | 00:52.19 | 2 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Бишевець Олексій | Київська | Подгаєцький А.В. | 39 | КМСУ | 00:53.31 | 3 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Селезньов Володимир | АР Крим | Асмолова І.М. | 12 | КМСУ | 00:53.38 | 4 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Вареник Антон | АР Крим | Асмолова І.М. | 11 | КМСУ | 00:54.19 | 5 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Токар Артем | Сумська | Постельняк С.А. | 284 | КМСУ | 00:55.39 | 6 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Сокольський Микита | Київська | Березовський В.А. | 40 | КМСУ | 00:56.11 | 7 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Хопта Роман | Львівська | Маясов К. | 91 | ІІ | 00:56.25 | 8 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Щукін Костянтин | Київська | Березовський В.А. | 36 | КМСУ | 00:57.06 | 9 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Дьяченко Вадим | Харківська | Даньков С.В. | 63 | КМСУ | 00:58.20 | 10 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Дорошенко Євген | Київська | Подгаєцький А.В. | 38 | КМСУ | 01:02.36 | 11 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Дудич Андрій | Львівська | Косів Є. | 92 | КМСУ | 01:02.50 | 12 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Сіротов Євген | Закарпатська | Фечо Г.Ю. | 407 | КМСУ | 01:03.40 | 13 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Багрій Олег | Львівська | Фридрих Я. | 90 | І | 01:09.13 | 14 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Ігнатьєв Олег | Харківська | Даньков С.В. | 62 | КМСУ | 01:12.14 | 15 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Курилко Олександр | Полтавська-1 | Пуха В.В. | 323 | ІІ | 01:12.29 | 16 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Гасанов Тімур | Полтавська-1 | Сердюк Н.Я. | 324 | І | 01:12.51 | 17 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | Хасанов Артем | АР Крим | Асмолова І.М. | 10 | КМСУ | 01:15.26 | 18 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | КОВАЛЬ ДЕНИС | м. Київ | Черниш Є.Ю. | 158 | І | 01:15.45 | 19 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | Шевченко Роман | Луганська | Л.Н. Гадіяк | 134 | ІІ | 01:19.35 | 20 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | Кононіхін Антон | Дніпропетровська | Заєрко В.В. | 202 | КМСУ | 01:24.15 | 21 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | Крутій В`ячеслав | Полтавська-1 | Крутій С.В. | 322 | І | 01:26.47 | 22 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | Храпко Іван | Чернівецька | Тумак Ю.І. | 354 | КМС | 01:29.19 | 23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | Жмойдян Володимир | Луганська | Л.Н. Гадіяк | 135 | ІІ | 01:29.33 | 24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25 | Шапошник Олексій | Черкаська | Козачинський Д.А. | 388 | І | 01:36.07 | 25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | Грицина Ярослав | Кіровоградська | 112 | І | 01:47.31 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | Панченко Олександр | Черкаська | Чорна Ю.М. | 387 | ІІ | п. 4.18. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | Чорний Євген | Черкаська | Чорна Ю.М. | 386 | І | п. 4.18. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
КМСУ | 111 | % | 00:55.37 | Клас дистанції | КМСУ | Ранг змагань | 333 | балів | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 126 | % | 01:03.08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 146 | % | 01:13.09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 174 | % | 01:27.10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч20 | Довжина дистанції | 7,71 | км | 15 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Фодчук Микола | Івано-Франківська | Фодчук В.М. | 238 | МСУ | 00:45.20 | 1 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Ковальов Сергій | Луганська | Попков В.В. | 273 | КМСУ | 00:50.10 | 2 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Фесенко Євген | Дніпропетровська | Кузнецов Ю.В. | 205 | КМСУ | 00:51.53 | 3 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Білошицький Сергій | м. Київ-1 | Білошицький В. | 160 | КМСУ | 00:53.47 | 4 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Пажух Ярослав | Львівська | Косів Є. | 93 | КМСУ | 00:54.26 | 5 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Кириченко Владислав | Дніпропетровська | Кузнецов Ю.В. | 206 | КМСУ | 00:55.50 | 6 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.04.10 р, 18:00:43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
~ 8 ~ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Слотін Артем | Черкаська | Чорна Ю.М. | 389 | КМСУ | 00:57.03 | 7 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Остапенко Павло | Полтавська-1 | самостійно | 328 | КМСУ | 00:59.02 | 8 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Бежелуков Дмитро | Луганська | Попков В.В. | 274 | І | 01:01.31 | 9 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Мартинов Дмитро | Дніпропетровська | 204 | І | 01:05.22 | 10 | ІІ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Харченко Олександр | Полтавська-1 | Семенюта Г.О. | 326 | КМСУ | 01:09.56 | 11 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Піпікало Дмитро | Дніпропетровська | Заєрко В.В. | 203 | МСУ | 01:10.13 | 12 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Панченко Анатолій | Сумська | Постельняк С.А. | 213 | КМСУ | 01:13.09 | 13 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Чудновський Максим | м. Київ-1 | Білошицький В. | 159 | КМСУ | 01:14.04 | 14 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Костін Валентин | Харківська | Костін Д.М. | 64 | КМСУ | 01:14.16 | 15 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Васковець Сергій | Полтавська-1 | Пуха В.В. | 327 | І | 01:20.54 | 16 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Семенюта Сергій | Полтавська-1 | Семенюта Г.О. | 325 | КМСУ | 01:27.39 | 17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | Єфіменко Сергій | Луганська | Костіна О.А. | 136 | І | 01:49.37 | 18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
КМСУ | 114 | % | 00:51.41 | Клас дистанції | КМСУ | Ранг змагань | 460 | балів | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 129 | % | 00:58.29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 150 | % | 01:08.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 179 | % | 01:21.09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч21А | Довжина дистанції | 6,17 | км | 13 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Санькін Олександр | Харківська | Бондаренко В.І. | 71 | МСУМК | 00:39.01 | 1 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Плахотнік Дмитро | Харківська | Бондаренко В.І. | 70 | МСУМК | 00:43.37 | 2 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Сквірский Олексій | м. Київ | Ткаченко В.В. | 350 | КМСУ | 00:43.48 | 3 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Мазур Михайло | м. Київ | Ткаченко В.В. | 348 | МСУ | 00:46.50 | 4 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Кізійов Сергій | Харківська | Бондаренко В.І. | 69 | КМСУ | 00:47.51 | 5 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Мелашенко Дмитро | м. Київ | Ткаченко В.В. | 349 | МСУ | 00:48.00 | 6 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Подгаєцький Андрій | Київська | Березовський В.А. | 41 | КМСУ | 00:48.37 | 7 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Тумак Юрій | Чернівецька | Тищук Д.І.,Тумак І.Д. | 359 | МСУ | 00:49.23 | 8 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Суренян Нвер | м. Київ | Мелашенко Д.А. | 346 | ІІ | 00:50.13 | 9 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Калашник Іван | Харківська | Бондаренко В.І. | 67 | КМСУ | 00:50.58 | 10 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Ніколаєнко Руслан | Полтавська-2 | Береговий В.М. | 329 | КМСУ | 00:51.38 | 11 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Рудик Віктор | Харківська | Бондаренко В.І. | 65 | КМСУ | 00:52.04 | 12 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Роскоп Сергій | Харківська | Городок С.П. | 68 | КМСУ | 00:53.36 | 13 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Ерстенюк Володимир | Івано-Франківська | 239 | КМСУ | 00:54.35 | 14 | ІІ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Березовський Василь | Київська | Подгаєцький А.В. | 42 | КМСУ | 00:55.16 | 15 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Петров Антон | Харківська | Бондаренко В.І. | 66 | І | 00:57.42 | 16 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Мордвін Антон | м. Київ | Лаврик О.А. | 347 | ІІ | 00:59.04 | 17 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | Варакса Олександр | Херсонська | 78 | КМСУ | 01:11.35 | 18 | ІІІ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | Коразія Микола | Черкаська | 391 | ІІ | 01:26.25 | 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | Божко Євген | Черкаська | 390 | КМСУ | не старт. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
КМСУ | 120 | % | 00:46.49 | Клас дистанції | КМСУ | Ранг змагань | 783 | балів | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 135 | % | 00:52.40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 158 | % | 01:01.39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 189 | % | 01:13.44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч21Е | Довжина дистанції | 10,05 | км | 20 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Старов Олександр | Харківська | 73 | МСУ | 01:02.33 | 1 | КМСУ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Федотов Роман | Харківська | 72 | МСУМК | 01:02.57 | 2 | КМСУ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Борис Андрій | Івано-Франківська | Борис Д.М. | 241 | МСУ | 01:02.58 | 3 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Щербаков Денис | Закарпатська | 409 | КМСУ | 01:03.07 | 4 | КМСУ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Шеремет Олександр | м. Київ | Березовський В.А. | 419 | МСУ | 01:06.22 | 5 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Волков Олександр | Миколаївська | Дьяченко А.С., Свідницька Л.Г. | 176 | КМСУ | 01:08.01 | 6 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Козачинський Олександр | Івано-Франківська | Борис Д.М. | 242 | КМСУ | 01:08.13 | 7 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Петкевич Сергій | Полтавська-2 | Семенюта Г.О. | 330 | КМСУ | 01:08.28 | 8 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Маясов Костянтин | Львівська | 94 | КМСУ | 01:08.47 | 9 | КМСУ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.04.10 р, 18:00:43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
~ 9 ~ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Борис Роман | Івано-Франківська | Борис Д.М. | 240 | МСУ | 01:09.12 | 10 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Фечо Георгій | Закарпатська | Готра С.П. | 408 | КМСУ | 01:10.32 | 11 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Асмолов Олексій | АР Крим | Асмолова І.М. | 13 | МСУ | 01:11.12 | 12 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Кравчук Віктор | Дніпропетровська | Кузнецов Ю.В. | 207 | КМСУ | 01:11.52 | 13 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 | Биченко Богдан | Черкаська | Каленіченко О.В. | 392 | КМСУ | 01:12.30 | 14 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 | Калениченко Олексій | Черкаська | Каленіченко О.В. | 393 | МСУ | 01:12.52 | 15 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 | Купрієць Антон | Київська | Березовський В.А. | 43 | КМСУ | 01:14.58 | 16 | КМСУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 | Дмитрук Олександр | м. Київ-1 | Білошицький В. | 20 | КМСУ | 01:20.18 | 17 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 | Білошицький Андрій | м. Київ-1 | Білошицький В. | 17 | КМСУ | 01:23.10 | 18 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 | Слута Ольга | м. Київ | Черниш Є.Ю. | 414 | МСУ | 01:26.15 | 19 | І | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 | Миргородський Євгеній | м. Київ-1 | Білошицький В. | 19 | КМСУ | 01:27.43 | 20 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 | Балабанов Петро | Дніпропетровська | 445 | КМСУ | 01:28.14 | 21 | ІІ | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 | Фесенко Андрій | м. Київ | Ускова С.М. | 418 | КМСУ | 01:28.27 | 22 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 | Рибаков Олександр | м. Київ | Черниш Є.Ю. | 416 | КМСУ | 01:29.01 | 23 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
24 | Коноваленко Юрій | Полтавська-2 | самостiйно | 331 | КМСУ | 01:29.57 | 24 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25 | Луценко Микола | Черкаська | Каленіченко О.В. | 394 | КМСУ | 01:33.50 | 25 | ІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26 | Віхтюк Микола | м. Київ-1 | Білошицький В. | 16 | І | 01:44.26 | 26 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27 | Тесленко Михайло | Одеська | самостiйно | 107 | І | 02:05.20 | 27 | ІІІ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 | Чобан Олександр | Чернівецька | Тищук Д.І | 360 | КМСУ | п. 4.18. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 | Конюхов Тарас | м. Київ-1 | Білошицький В. | 18 | КМСУ | п. 4.18. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
КМСУ | 123 | % | 01:16.56 | Клас дистанції | КМСУ | Ранг змагань | 830 | балів | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
І | 138 | % | 01:26.19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІ | 162 | % | 01:41.20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ІІІ | 294 | % | 03:03.54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч35 | Довжина дистанції | 7,03 | км | 14 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Бенке Артур | м. Київ | Трухан І.В. | 258 | І | 00:59.19 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Ткаченко Василь | м. Київ | самостiйно | 259 | МСУ | 01:00.40 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Куліков Сергій | Кіровоградська | 113 | КМСУ | 01:09.26 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Дружинін В’ячеслав | м. Київ | самостiйно | 138 | І | 01:17.57 | 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Пукіш Віталій | м. Київ-1 | Білошицький В. | 256 | І | 01:23.35 | 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Халява Євген | Полтавська-2 | самостійно | 332 | ІІ | 01:26.04 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Просолов Костянтин | Львівська | 96 | КМСУ | 01:35.34 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Боярський Дмитро | Полтавська-2 | самостійно | 334 | ІІ | 01:37.07 | 8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Лутфуллін Максим | Полтавська-2 | самостійно | 335 | ІІ | 01:39.10 | 9 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Сірик Анатолій | Полтавська-2 | Олійник Н.І. | 333 | ІІІ | 01:50.18 | 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч40 | Довжина дистанції | 7,03 | км | 14 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Даньков Сергій | Харківська | Отрешко.В.І. | 74 | МСУ | 00:54.42 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Усенко Андрій | м. Київ | Трухан І.В. | 260 | КМСУ | 00:56.45 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Кузнєцов Юрій | Дніпропетровська | Кузнєцова Т.М. | 208 | КМСУ | 00:58.15 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Могуренко Олександр | Харківська | 75 | КМСУ | 01:21.20 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Нашивочніков Олексій | м. Київ | самостiйно | 351 | І | 01:28.36 | 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Береговий Валерій | Полтавська-2 | самостійно | 336 | КМСУ | п. 4.18. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч45 | Довжина дистанції | 5,38 | км | 15 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Федько Сергій | Харківська | Федько С.Ю. | 76 | КМСУ | 00:45.10 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Холявко Євген | м. Київ | Петров В.Ж. | 263 | КМСУ | 00:45.21 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Пуха Віктор | Полтавська-2 | самостійно | 338 | КМСУ | 00:47.47 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.04.10 р, 18:00:43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
~ 10 ~ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Стоян Сергій | Одеська | Місюра М.А. | 108 | І | 00:47.55 | 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Лаврик Олег | м. Київ | Ткаченко В.В. | 261 | КМСУ | 00:58.18 | 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Міщенко Олександр | м. Київ | самостiйно | 420 | б/р | 01:00.57 | 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Манічев Олександр | Одеська | Капустинський | 412 | І | 01:09.04 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Грицина Ігор | Кіровоградська | 114 | І | 01:09.24 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Єгер Андрій | м. Київ | 352 | І | 01:13.56 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Крутій Сергій | Полтавська-2 | самостійно | 337 | ІІ | 01:29.24 | 10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Кудрин Володимир | м. Київ | Петров В.Ж. | 262 | КМСУ | не старт. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12 | Білошицький Віктор | м. Київ-1 | самостiйно | 21 | КМСУ | п. 4.18. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 | Давкуш Олександр | АР Крим | 214 | КМСУ | п. 4.18. 6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч50 | Довжина дистанції | 5,38 | км | 15 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Петров Віталій | м. Київ | Петрова Н.М. | 267 | КМСУ | 00:46.54 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Кір’янов Віктор | м. Київ | Кирьянов В.Г. | 264 | ІІ | 00:53.40 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Шуняков Володимир | Луганська | 137 | КМСУ | 01:04.22 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Горелий Дмитро | Черкаська | Самостійно | 395 | КМСУ | 01:04.30 | 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Летичевський Олександр | м. Київ | Петров В.Ж. | 266 | ІІІ | 01:05.32 | 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Мясоєд Микола | Дніпропетровська | 209 | КМСУ | 01:07.32 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Залєсов Олександр | м. Київ | Залєсова Н. | 265 | І | 01:23.38 | 7 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 | Липницький Анатолій | Полтавська-2 | самостійно | 340 | ІІ | 01:54.30 | 8 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 | Гейко Іван | Полтавська-2 | самостійно | 339 | І | п. 4.18. 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 | Дудоров Микола | м. Київ | Петров В.Ж. | 268 | б/р | п. 4.18. 5 | К/Ч | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 | Коразія Олександр | Черкаська | 396 | ІІ | п. 4.18. 5 | К/Ч | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч55 | Довжина дистанції | 5,38 | км | 15 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Божко Микола | Черкаська | 398 | МСУМК | 00:50.13 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Фільченко Микола | Дніпропетровська | Асмолова І.М. | 210 | б/р | 00:57.50 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Зеленський Анатолій | Черкаська | самостiйно | 401 | І | 01:05.39 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Франко Олександр | Одеська | самостiйно | 413 | ІІ | 01:10.37 | 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Робак Володимир | м. Київ | 421 | ІІ | 01:20.25 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Громко Віктор | Черкаська | 397 | ІІІ | 01:45.43 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч60 | Довжина дистанції | 5,38 | км | 15 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | Безручко Владимир | Дніпропетровська | 212 | КМСУ | 00:49.50 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Островський Володимир | Одеська | 109 | І | 00:51.51 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Сердюк Віталій | Полтавська-2 | самостійно | 341 | КМСУ | 00:52.01 | 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Коршунов Володимир | АР Крим | 215 | І | 00:56.57 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5 | Козак Микола | Дніпропетровська | 211 | КМСУ | 00:59.30 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 | Бровченко Михайло | Черкаська | 399 | І | 01:15.06 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 | Битенський Едуард | Черкаська | 400 | ІІ | 01:33.38 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Вікова група | Ч65 | Довжина дистанції | 4,22 | км | 13 | КП | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Начальник дистанції | Михайлов Олександр | Контрольний час | 02 | год | 30 | хв. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
№ п/п | Прізвище, імя учасника | Регіон | Тренер | Но- мер уч-ка | Роз- ряд | Резуль- тат | Міс- це | Вик. розр. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1 | ДУДІН Андрій | м. Київ | Дудін А.В. | 269 | КМСУ | 00:44.45 | 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2 | Модін Георгій | Полтавська-2 | самостійно | 342 | І | 00:45.34 | 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.04.10 р, 18:00:43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
~ 11 ~ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3 | Глинський Петро | Львівська | 97 | КМСУ | 00:49.38 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 | Левчик Сергiй | Хмельницька | Левчик С.М. | 246 | І | 01:27.21 | 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Головний суддя | _____________________ | Козачинський Дмитро, суддя I категорії | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Головний секретар | _____________________ | Куліш Василь, суддя націон. категорії | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Програма СО v.2.3.0.98 http://basa.at.ua/load/1-1-0-1 Автор В.Кулiш | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26.04.10 р, 18:00:43 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
~ 12 ~ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||